גירושין זה לא משחק (ב)ילדים!
רם שפינר והילה הבר - גישור גירושין, ייעוץ, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות באחריות.

רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין

איך להגדיל את סיכויי ההצלחה בגישור גירושין ?

לתזמון ההגעה לגישור גירושין יש השפעה מכרעת על הצלחתו. אם הזוג יפנה לגישור לאחר שאחד מהם או שניהם שכרו עורך דין לייצוג, הסיכויים להצלחת גישור יהיו נמוכים יותר משמעותית ביחס לאם יגיעו לגישור הגירושין לפני שהם שכרו עורכי דין. 

חשוב לדעת, בתחילת תהליך הגישור מסבירים המגשרים לבני הזוג שיש להם זכות בכל שלב לפנות לייעוץ חיצוני לרבות משפטי על מנת שיוכלו להיות רגועים שהזכויות שלהם לא נפגעות.

ההבנה של בני הזוג שיש הבדל משמעותי בין ייעוץ משפטי במהלך גישור גירושין לבין שכירת שירותיו של עורך דין לייצוג לפני ההגעה לגישור היא קריטית להצלחה. 

זיכרו, לנקודת הפתיחה יש משמעות עצומה להצלחת התהליך לכן השקיעו בה מחשבה רבה  ואל תעשו מהלכים חד צדדיים שיכולים לגרום לכדור שלג הרסני כלכלי ונפשי לכם ולילדכם. 

אם אתם רוצים ללמוד עוד על איך לנהל תהליך גירושין בחוכמה ובמינימום נזקים כלכליים ונפשיים להורים ולילדים.  אם עוד לא הורדתם את ספר ההדרכה המקיף והמעשי שכתבנו "פשוט להתגרש נכון" עשו זאת עכשיו. הוא ללא עלות. לחצו על תמונת הספר וכיתבו לנו לאן לשלוח לכם אותו.

פוסטים אחרונים

גישור משפחתי

גישור משפחתי: סגירת הפרק המשמעותי בדרך המלך עומדים לקראת גירושים ומרגישים שהכל הולך להתפוצץ לכם בפנים? מתלבטים בין הליך גירושין משפטי או תהליך של גישור

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן