המרכז למשפט וגישור גירושין - עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין ורם שפינר מאמן ומגשר גירושין
גישור גירושין, ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות

איך להגדיל את סיכויי ההצלחה בגישור גירושין ?

לתזמון ההגעה לגישור גירושין יש השפעה מכרעת על הצלחתו. אם הזוג יפנה לגישור לאחר שאחד מהם או שניהם שכרו עורך דין לייצוג, הסיכויים להצלחת גישור יהיו נמוכים יותר משמעותית ביחס לאם יגיעו לגישור הגירושין לפני שהם שכרו עורכי דין. 

חשוב לדעת, בתחילת תהליך הגישור מסבירים המגשרים לבני הזוג שיש להם זכות בכל שלב לפנות לייעוץ חיצוני לרבות משפטי על מנת שיוכלו להיות רגועים שהזכויות שלהם לא נפגעות.

ההבנה של בני הזוג שיש הבדל משמעותי בין ייעוץ משפטי במהלך גישור גירושין לבין שכירת שירותיו של עורך דין לייצוג לפני ההגעה לגישור היא קריטית להצלחה. 

זיכרו, לנקודת הפתיחה יש משמעות עצומה להצלחת התהליך לכן השקיעו בה מחשבה רבה  ואל תעשו מהלכים חד צדדיים שיכולים לגרום לכדור שלג הרסני כלכלי ונפשי לכם ולילדכם. 

אם אתם רוצים ללמוד עוד על איך לנהל תהליך גירושין בחוכמה ובמינימום נזקים כלכליים ונפשיים להורים ולילדים.  אם עוד לא הורדתם את ספר ההדרכה המקיף והמעשי שכתבנו "פשוט להתגרש נכון" עשו זאת עכשיו. הוא ללא עלות. לחצו על תמונת הספר וכיתבו לנו לאן לשלוח לכם אותו.

פוסטים אחרונים

גירושין – למי עוברת הדירה?

כיצד מתבצעת חלוקת הזכויות בדירת המגורים בהליכי גירושין כשבני זוג מחליטים להתגרש לא פעם עולה השאלה כיצד תתבצע חלוקת הזכויות על הדירה לאחר הגירושין. כמובן

קרא עוד »

מתגרשים? תיזהרו מהסכנות האלו

שקרים מסוכנים בהליכי גירושין כשבני זוג מגיעים למצב של הליכי גירושין משפטיים ומחליטים לשכור לעצמם עורכי דין המתמחים בענייני משפחה הם יתקלו בשני סוגים עיקריים

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן