עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

אימון וליווי מתגרשים וגרושים

 

אימון למתגרשים וגרושים – גרושות

 

עד כמה אימון למתגרשים וגרושים/גרושות הוא צורך ניתן להבין בשל העובדה כי גירושין הם סיטואציה ריגשית מורכבת. באופן טבעי בתוך סיטואציות מורכבות ריגשית קשה לקבל החלטות מושכלות. כשאדם נמצא בטלטלה רגשית יכולת קבלת ההחלטות שייטיבו עימו אינן בשיאן בלשון המעטה. למרות זאת בתקופת הגירושין צריכים בני הזוג (שממשיכים לתפקד כהורים) לקבל לא מעט החלטות משמעותיות וארוכות טווח בהסכם הגירושין שלהם כשמגוון תחושות חדשות המאפיינות תהליכי גירושין צפות: תחושות כמו אכזבה אישית, אכזבה מהצד השני, פגיעה באמון, ירידה בביטחון העצמי, תחושת מסכנות, קורבנות, פחד, נקמה,  ועוד. אימון למתגרשים מאפשר למתגרשים לפעול בצורה רציונלית תוך ניטרול דברים שוליים שעלולים להטות אותם מהדרך הנכונה והטובה שעליהם לנהוג ולהביא אותם להסכם גירושין מיטיב עם שניהם.

אימון זוגות מתגרשים (גרושים  וגרושות)

 

 לא רק זאת, החשיבות של אימון פרטני למתגרשים שנמצאים בשלב כה עדין של חייהם חשובה שבעתיים משום שהם צריכים לשים לב לכל החלטה שהם מקבלים כי תהיה לכך השפעה גם על הילדים. לפעמים, למרות שמתגרשים מצהירים ורוצים בטובת ילדיהם וטובתם, הם פועלים בניגוד לכך מאחר ותחושות אלו משתלטות עליהם ולכן האחריות של המתגרשים גדולה יותר והטיפול באמצעות אימון פרטני למתגרשים עוזר מאד להתגבר על כך.

תהליך של אימון אישי מומלץ לכל אדם אשר נתקל באתגרים או חוסר הגשמה בחייו,  אך כשמדובר בגירושין, ההמלצה מקבלת משקל גדול הרבה יותר מאחר ולכל החלטה, עשייה או אי עשייה יש משמעויות מרחיקות לכת להורה ולילדיו

גירושים - להפוך את הלימון ללימונדה!

אימון ייעוץ וליווי למתגרשים

אימון למתגרשים יכול להביא לתוצאה בה הלימון הופך ללימונדה ולהפוך את המשבר להזדמנות. לא מעט פעמים אימון מתגרשים פרטני בתהליכי גירושין גרמו למתגרשים לצמוח באפיקים רבים בחייהם. הן בתחום התעסוקתי/העסקי, מציאת פרק ב' בחייהם והן ברמת הורתם עם ילדיהם. אימון למתגרשים הוא תהליך אימוני היוצר ומזרז את היכולת של המתגרשים להפוך את הגירושים ממשבר להיזדמנות ע"י שידרוג דפוסי המחשבה וההתנהגות.  

היה זה צ׳רצ׳יל שאמר: ״לעולם אל תבזבז משבר טוב״. בגישה האימונית השאלה המשמעותית היא לא "האם" ניתן לצאת מן המשבר הזה, אלא "איך" ניתן לצאת מהמשבר בצורה שהכי תקדם אותנו. 

 

אם אתם נמצאים בתהליכי גירושין (משפטיים או גישוריים) או כבר התגרשתם ומרגישים אחד או יותר מהתחושות המפורטות למטה פנו אלינו:

1. חווים איבוד שליטה בתהליך הגירושים ומחפשים פרספקטיבה נוספת וליווי רגשי פרטני במהלך תהליך הגירושין. 

2. חווים חששות/פחד כלכלי ליום שאחרי הגירושין.

3. מרגישים חוסר או ירידה בביטחון העצמי ומתקשים לקבל החלטות.

4. חווים חששות ופחדים להישאר לבד ביום שאחרי הגירושין ומתקשים לייצר ולממש זוגיות חדשה.

5. מתקשים להגיע ליעדים שהצבתם לעצמכם.

6. מרגישים שאתם לבד בתוך תהליך הגירושין

7. חוששים מההתנהלות החדשה עם הילדים.

8. מתקשים לתקשר עם בן או בת הזוג שלכם במהלך או אחרי הגירושין.

9. חווים ניתוק קשר מהילדים. 

צרו קשר עכשיו ונעזור לכם להיות בגירסה הכי טובה שלכם בתקופה המאתגרת של חייכם!

למה לבחור ברם שפינר כמאמן שלכם?

לבחירת המאמן שילווה אתכם בתקופת הגירושים ולאחריה יש משמעות קריטית להצלחת התהליך ולכן אשתף אתכם מדוע אתם רוצים אותי לידכם כמאמן בתקופה מאתגרת זאת. 

הסיבה הראשונה – ניסיון חיים כגרוש שצלח לא מעט אתגרים אישיים.

הסיבה הראשונה והחשובה ביותר הוא ניסיון חיי –  אני יכול להעיד על עצמי שאני בהחלט הפכתי את הגירושין שלי מלימון ללימונדה וזאת למרות אתגרים וקשיים רבים שעברתי במהלכם. כיום אני בפרק ב' מאושר עם הילה, מתפתח בכיוונים חדשים שלא הייתי חושב לעסוק בהם אם לא הייתי עובר את הגירושים הקשים שלי. באמונתי, אדם שעבר את מה שהמתאמן שלו עובר הוא יכול לסייע לו בצורה טובה יותר מאחר והוא מבין מבפנים את הקשיים, האתגרים והתחושות הפנימיות.

הסיבה השנייה – ניסיון ארוך שנים כמאמן.

אני מאמן אישי עם וותק של 10 שנים והובלתי מאות אנשים בתהליכי אימון לשפר את הביצועים שלהם ולהשיג את היעדים שלהם בחיים. אני קואצ'ר בנשמה ולא רק בתעודה. עוד לפני היותי מאמן אישי עזרתי לאנשים להשיג את היעדים שלהם ולהתגבר על הקשיים שלהם.

הסיבה השלישית- בעל ידע משפטי רב מעצם היותי מגשר גירושין.

 אמנם אינני עורך דין אבל יש לי ידע משפטי רב מעצם היותי מגשר גירושין. לפעמים ישנם סיטואציות בחיי הגרושים שהידע הזה יכול לסייע בקבלת החלטות מושכלות. 

הסיבה הרביעית – אני מדבר דוגרי ות'אכלס!

בתהליך האימון ישנם מקרים בהם נצטרך להסתכל לאמת בלבן של העיניים ולהתמודד עם מחשבות ואמונות שלפעמים תקעו אתכם מלהתקדם בחייכם. אנחנו נטפל בפחדים, באמונות המגבילות, התחושות שמונועות מכם להיות בגירסה הכי טובה שלכם ונשדרג את דפוסי המחשבה והפעולה שלכם.

 

מתגרשים/התגרשתם? זה הזמן שלכם להיות בגרסה הכי טובה שלכם!

רם שפינר – מאמן מתגרשים, גרושים וגרושות להיות בגירסה הטובה ביותר שלהם ועוזר להם לצמוח ממשבר הגירושין שלהם. 

פוסטים אחרונים

הסכם גירושים תוך שבוע

האם אפשרי להתגרש תוך שבוע זה לא סוד שתהליכי גירושים הם מהאירועים הקשים ביותר שבני האדם עוברים בחייהם הן בהבט הנפשי והן בהבט הכלכלי. ישנם

קרא עוד »

הדרך המחתרתית להתגרש

להתגרש מהר בדרך מחתרתית זה לא סוד שרוב תהליכי הגירושין מלווים בלחץ כבד אותו חווים בני הזוג הן ברמה הנפשית והן ברמה הכלכלית. אחת הסיבות

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן