עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

אימון וליווי מתגרשים וגרושים

 

אימון למתגרשים וגרושים – גרושות

 

עד כמה אימון למתגרשים וגרושים/גרושות הוא צורך ניתן להבין בשל העובדה כי גירושין הם סיטואציה ריגשית מורכבת. באופן טבעי בתוך סיטואציות מורכבות ריגשית קשה לקבל החלטות מושכלות. כשאדם נמצא בטלטלה רגשית יכולת קבלת ההחלטות שייטיבו עימו אינן בשיאן בלשון המעטה. למרות זאת בתקופת הגירושין צריכים בני הזוג (שממשיכים לתפקד כהורים) לקבל לא מעט החלטות משמעותיות וארוכות טווח בהסכם הגירושין שלהם כשמגוון תחושות חדשות המאפיינות תהליכי גירושין צפות: תחושות כמו אכזבה אישית, אכזבה מהצד השני, פגיעה באמון, ירידה בביטחון העצמי, תחושת מסכנות, קורבנות, פחד, נקמה,  ועוד. אימון למתגרשים מאפשר למתגרשים לפעול בצורה רציונלית תוך ניטרול דברים שוליים שעלולים להטות אותם מהדרך הנכונה והטובה שעליהם לנהוג ולהביא אותם להסכם גירושין מיטיב עם שניהם.

אימון זוגות מתגרשים (גרושים  וגרושות)

 

 לא רק זאת, החשיבות של אימון פרטני למתגרשים שנמצאים בשלב כה עדין של חייהם חשובה שבעתיים משום שהם צריכים לשים לב לכל החלטה שהם מקבלים כי תהיה לכך השפעה גם על הילדים. לפעמים, למרות שמתגרשים מצהירים ורוצים בטובת ילדיהם וטובתם, הם פועלים בניגוד לכך מאחר ותחושות אלו משתלטות עליהם ולכן האחריות של המתגרשים גדולה יותר והטיפול באמצעות אימון פרטני למתגרשים עוזר מאד להתגבר על כך.

תהליך של אימון אישי מומלץ לכל אדם אשר נתקל באתגרים או חוסר הגשמה בחייו,  אך כשמדובר בגירושין, ההמלצה מקבלת משקל גדול הרבה יותר מאחר ולכל החלטה, עשייה או אי עשייה יש משמעויות מרחיקות לכת להורה ולילדיו

גירושים - להפוך את הלימון ללימונדה!

אימון ייעוץ וליווי למתגרשים

אימון למתגרשים יכול להביא לתוצאה בה הלימון הופך ללימונדה ולהפוך את המשבר להזדמנות. לא מעט פעמים אימון מתגרשים פרטני בתהליכי גירושין גרמו למתגרשים לצמוח באפיקים רבים בחייהם. הן בתחום התעסוקתי/העסקי, מציאת פרק ב' בחייהם והן ברמת הורתם עם ילדיהם. אימון למתגרשים הוא תהליך אימוני היוצר ומזרז את היכולת של המתגרשים להפוך את הגירושים ממשבר להיזדמנות ע"י שידרוג דפוסי המחשבה וההתנהגות.  

היה זה צ׳רצ׳יל שאמר: ״לעולם אל תבזבז משבר טוב״. בגישה האימונית השאלה המשמעותית היא לא "האם" ניתן לצאת מן המשבר הזה, אלא "איך" ניתן לצאת מהמשבר בצורה שהכי תקדם אותנו. 

 

אם אתם נמצאים בתהליכי גירושין (משפטיים או גישוריים) או כבר התגרשתם ומרגישים אחד או יותר מהתחושות המפורטות למטה פנו אלינו:

1. חווים איבוד שליטה בתהליך הגירושים ומחפשים פרספקטיבה נוספת וליווי רגשי פרטני במהלך תהליך הגירושין. 

2. חווים חששות/פחד כלכלי ליום שאחרי הגירושין.

3. מרגישים חוסר או ירידה בביטחון העצמי ומתקשים לקבל החלטות.

4. חווים חששות ופחדים להישאר לבד ביום שאחרי הגירושין ומתקשים לייצר ולממש זוגיות חדשה.

5. מתקשים להגיע ליעדים שהצבתם לעצמכם.

6. מרגישים שאתם לבד בתוך תהליך הגירושין

7. חוששים מההתנהלות החדשה עם הילדים.

8. מתקשים לתקשר עם בן או בת הזוג שלכם במהלך או אחרי הגירושין.

9. חווים ניתוק קשר מהילדים. 

צרו קשר עכשיו ונעזור לכם להיות בגירסה הכי טובה שלכם בתקופה המאתגרת של חייכם!

למה לבחור ברם שפינר כמאמן שלכם?

לבחירת המאמן שילווה אתכם בתקופת הגירושים ולאחריה יש משמעות קריטית להצלחת התהליך ולכן אשתף אתכם מדוע אתם רוצים אותי לידכם כמאמן בתקופה מאתגרת זאת. 

הסיבה הראשונה – ניסיון חיים כגרוש שצלח לא מעט אתגרים אישיים.

הסיבה הראשונה והחשובה ביותר הוא ניסיון חיי –  אני יכול להעיד על עצמי שאני בהחלט הפכתי את הגירושין שלי מלימון ללימונדה וזאת למרות אתגרים וקשיים רבים שעברתי במהלכם. כיום אני בפרק ב' מאושר עם הילה, מתפתח בכיוונים חדשים שלא הייתי חושב לעסוק בהם אם לא הייתי עובר את הגירושים הקשים שלי. באמונתי, אדם שעבר את מה שהמתאמן שלו עובר הוא יכול לסייע לו בצורה טובה יותר מאחר והוא מבין מבפנים את הקשיים, האתגרים והתחושות הפנימיות.

הסיבה השנייה – ניסיון ארוך שנים כמאמן.

אני מאמן אישי עם וותק של 10 שנים והובלתי מאות אנשים בתהליכי אימון לשפר את הביצועים שלהם ולהשיג את היעדים שלהם בחיים. אני קואצ'ר בנשמה ולא רק בתעודה. עוד לפני היותי מאמן אישי עזרתי לאנשים להשיג את היעדים שלהם ולהתגבר על הקשיים שלהם.

הסיבה השלישית- בעל ידע משפטי רב מעצם היותי מגשר גירושין.

 אמנם אינני עורך דין אבל יש לי ידע משפטי רב מעצם היותי מגשר גירושין. לפעמים ישנם סיטואציות בחיי הגרושים שהידע הזה יכול לסייע בקבלת החלטות מושכלות. 

הסיבה הרביעית – אני מדבר דוגרי ות'אכלס!

בתהליך האימון ישנם מקרים בהם נצטרך להסתכל לאמת בלבן של העיניים ולהתמודד עם מחשבות ואמונות שלפעמים תקעו אתכם מלהתקדם בחייכם. אנחנו נטפל בפחדים, באמונות המגבילות, התחושות שמונועות מכם להיות בגירסה הכי טובה שלכם ונשדרג את דפוסי המחשבה והפעולה שלכם.

 

מתגרשים/התגרשתם? זה הזמן שלכם להיות בגרסה הכי טובה שלכם!

רם שפינר – מאמן מתגרשים, גרושים וגרושות להיות בגירסה הטובה ביותר שלהם ועוזר להם לצמוח ממשבר הגירושין שלהם. 

פוסטים אחרונים

איך להתגרש

איך להתגרש נכון כאשר זוג מגיע למצב שהוא רוצה להתגרש ולסיים את תקופת הנישואין שלו, חשוב שיתייעץ עם האנשים הנכונים כיצד להתגרש נכון ואיך להתנהל

קרא עוד »

סימנים שצריך להתגרש

מתי הזמן להתגרש קבלת ההחלטה לסיים נישואים ולהתגרש אינה החלטה קלה להגיע אליה. יחד עם זאת זיהוי מתי ההחלטה להתגרש עשויה להיות הצעד ההגיוני היחיד

קרא עוד »

להתגרש

להתגרש נכון בישראל לצערינו ההחלטה להתגרש אף פעם לא קלה. יחד עם זאת על אף שההחלטה קשה היא הופכת למציאות עבור זוגות רבים. זו הסיבה

קרא עוד »

שאלון האם להתגרש

שאלון גירושין 2024 גירושין הם אירוע מטלטל המשנה את חיי המשפחה בצורה דרמטית ומשפיע לא רק על בני הזוג המעורבים אלא גם על ילדיהם. בתוך

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להתגרש

כמה זמן לוקח להתגרש בישראל לא פעם אנחנו נשאלים מפי לקוחותינו את השאלה: כמה זמן לוקח להתגרש בישראל? התשובה לשאלה הזו היא תלוי. ולמה הכוונה?

קרא עוד »

גישור משפחתי

איך להתגרש דרך גישור משפחתי גישור גירושין משפחתי הוא כלי יקר ערך לזוגות המחליטים להתגרש. גישור גירושין הוא הדרך הטובה ביותר לפתרון קונפליקטים ומחלוקות בתהליך

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן