עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

הרצאות

איך לפתח אמונה עצמית הנחוצים בהליכי גירושין

תהליכי גירושין הם תהליכים מורכבים רגשית ונפשית. לפעמים בתוך תהליך הגירושין אנשים מאבדים את הביטחון והאמונה העצמית שלהם במהלכם ולאחריהם. זה יכול לקרות גם בגירושין שמסלולם היה תהליך של גישור גירושין וגם בהליך גירושין משפטי. גרוע מכך ישנם בני זוג שנכנסים לתהליך הגירושין שהם חסרי ביטחון עצמי והדבר משפיע בצורה שלילית על התנהלותם ומחבל ביכולת להגיע להסכם גירושין שייטיב איתם. אמונה עצמית היא הבסיס לכל ההשגים של בני אדם בחיים. אדם שאינו מאמין בעצמו מקרין זאת לסביבה והסביבה מתקשה בחזרה להאמין בו. כשמדובר בגירושין אדם ללא ביטחון עצמי (שנוצר מהיעדר אמונה עצמית) יתקשה לפתח לעצמו זוגיות חדשה, יתקשה בהתנהלות מול ילדיו ובמקום עבודתו ויחווה תחושה של חוסר הגשמה מחייו.

אז איך מפתחים אמונה עצמית? על כך בהרצאה:

רם שפינר – מאמן לשיקום הזוגיות ומגשר גירושין. 

אם אתם חווים קושי בזוגיות שלכם ואתם רוצים לשקם את הזוגיות – להציל את הזוגיות שלכם אנו מזמינים אתכם לטיפול זוגי המתבצע באמצעות אימון לשיקום הזוגיות.  אימון לשיקום הזוגיות הוא תהליך ממוקד של 3 חודשים בו נשדרג את דפוסי המחשבה והפעולות שלכם, נעורר מחדש את התשוקה והאהבה שלכם וניצור יחד אתכם תוכנית פעולה שתתאים לחייכם וזאת על מנת להגדיל את הסיכויים שתשקמו את הזוגיות שלכם.  צרו איתנו קשר ונשמח לעזור. 

אם האימון לשיקום הזוגיות לא יעבוד ותחליטו שאתם רוצים להתגרש (או שאתם כבר אחרי הניסיון לשקם את הזוגיות או לא רוצים לשקם אותה) נתחיל בתהליך של גישור גירושין שיוביל אתכם לשותפות חדשה עם הסכם גירושין חזק, הוגן ויציב. אנו נעשה זאת יחד אתכם ואתם תהיו אלו שיחליטו איך החיים שלכם יראו לאחר הגירושין. תהליך גישור הגירושין מתבצע הרחק מהערכאות המשפטיות ושומר עליכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית. 

בהצלחה!

הרצאה רם שפינר

פוסטים אחרונים

להתגרש מבלי לפגוע בילדים

גירושין עם ילדים גירושין הם תהליך קשה ורגשי, במיוחד כאשר מעורבים ילדים. חשוב לקחת בחשבון את טובת הילדים בעת גירושין. משמעות הדבר היא התנהלות מתורבתת

קרא עוד »

להתגרש חכם ובמהירות

להתגרש בצורה חכמה גירושין הם אף פעם לא תהליך קל ולהחלטות שתקבלו במהלך תהליך הגירושין יכולות להיות השפעה מתמשכת על הכספים, הרווחה הנפשית ורווחת ילדיכם.

קרא עוד »

הדרך להתגרש נכון

פשוט להתגרש בטוב גירושין הם לרוב תהליך קשה שעלול לגבות מחיר כלכלי ורגשי משני הצדדים המעורבים. עם זאת, בעזרת גישור גירושין והסכם גירושין מקיף ניתן

קרא עוד »

להתגרש בחוכמה

להתגרש בלי לפגוע בטובת הילדים גירושין הם החלטה שקשה לקבל, וכשההחלטה להתגרש כבר מתקבלת יכול להיות קשה עוד יותר לדאוג לכך שתהליך הגירושין יעשה בצורה

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן