גירושין זה לא משחק (ב)ילדים!
רם שפינר והילה הבר - גישור גירושין, ייעוץ, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות באחריות.

רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין

חמש סיבות מיותרות המביאות זוגות לנהל הליכים משפטיים בתהליכי גירושין ולפגוע בעצמם ובילדיהם

זוגות רבים שמחליטים להתגרש מגיעים למאבקים משפטיים יקרים וכואבים כלכלית ונפשית שבדר"כ היו יכולים להימנע ע"י ידע מוקדם. ידע שלמרבה הצער אין לזוגות בתחילת התהליך וההחלטה להתגרש.

הסיבה הראשונה היא חוסר הידע כיצד הליך משפטי לענייני גירושין מתנהל בבתי המשפט. מה מחירו הכלכלי והנפשי לבני הזוג ולילדיהם ואורכו הרב . הליך גירושין משפטי ברוב המקרים לוקח שנים ארוכות וגובה מחירים נפשיים קשים לבני הזוג ובמיוחד לילדים.

הסיבה השנייה היא המחשבה שבגלל שלבני הזוג יש חילוקי דעות רבים בתחילת הדרך אז אין סיכוי להידברות והמקום היחידי לפתור אותם הוא בבית המשפט. 

זוהי מחשבה שאינה נכונה מאחר ובתהליכי גישור גירושין בלא מעט פעמים מצליחים בני הזוג להגיע לפתרונות שלא חשבו שיוכלו להגיע אליהם לפני הכניסה לתהליך.   

הסיבה השלישית היא חוסר ביטחון עצמי וחוסר יכולת לקבל החלטות עצמאיות שבעקבותיהן אחד מבני הזוג או שניהם מקשיבים לאנשים הלא נכונים. 

למרבה הצער האנשים הלא נכונים יכולים להיות גם בני משפחה קרובים ולא בגלל שהם לא רוצים בטובת קרוביהם אלא בגלל שאין להם את הידע והניסיון המתאים לייעץ בנושא זה. 

הסיבה הרביעית היא עצות אינטרסנטיות  מבעלי עניין המובילות להסלמת המצב. כן, יש גם כאלו שירוויחו יותר אם אתם תריבו יותר וצריך גם את זה לקחת בחשבון.

הסיבה החמישית היא חוסר מוכנות רגשית להשלמה עם הפרידה או רצון לנקמה שגורמות לאחד מבני הזוג או שניהם לפגוע אחד בשני מבלי להבין שהם פוגעים בעיקר בעצמם ובילדיהם. (כתובית)

אז איך נמנעים מכל זה? בדיוק מסיבה זו כתבנו את ספר ההדרכה "פשוט להתגרש נכון" ספר שמלמד צעד אחר צעד איך לנהל תהליך גירושין בחוכמה ובמינימום נזקים כלכליים ונפשיים להורים ולילדיהם.  לזמן מוגבל הספר ינתן ללא עלות.

אם אתם נמצאים בתהליכי גירושין או יש לכם חברים שנמצאים במצב זה חשוב שתעבירו להם את הפוסט הזה.

פוסטים אחרונים

גישור משפחתי

גישור משפחתי: סגירת הפרק המשמעותי בדרך המלך עומדים לקראת גירושים ומרגישים שהכל הולך להתפוצץ לכם בפנים? מתלבטים בין הליך גירושין משפטי או תהליך של גישור

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן