עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

מה עושים כשגישור גירושין לא מצליח?

מה לעשות כשגישור גירושין לא מצליח

לא מעט פעמים אנחנו שומעים מזוגות בתהליכי גירושין שהם כבר ניסו גישור וזה לא הצליח להם ולכן לא נותרה להם ברירה אלא לפנות להליך משפטי. ואנחנו אומרים האמנם?

כמובן שלכל מקרה ומקרה יש את הייחודיות שלו אבל חשוב לדעת שאין זה אומר שאם הגישור הראשוני שפניתם אליו לא עבד אז בהכרח האופציה השנייה היא לפנות לבית המשפט.  האם זה בהכרח צריך להיות כך? ההסבר בסרטון:

להתגרש בגישור גירושין גם אם זה לא עבד בפעם הראשונה

זכרו שגם אם הגישור הראשוני לא עבד כמו שרציתם, הליכים בבית המשפט יכולים להיות חלופה גרועה הרבה יותר כמו בחיים כך גם בגישור: לא תמיד דברים עובדים בניסיון הראשון. לפעמים צריך לתת ניסיון שני ולעיתים גם שלישי עם מגשרים אחרים.

ישנם גם מצבים שמגשר אחד יכול להביא אתכם עד לנקודה מסוימת ומגשר אחר יביא אתכם מאותה נקודה ועד להסכמות מלאות. 

נכון, לפעמים מגיעים לנקודה שאומרים ניסינו הכל וחייבים לפנות להליך משפטי אך הנקודה הזאת בוודאות אינה נמצאת אחרי כישלון של ניסיון לגישור גירושין אצל מגשר או מגשרת גירושין אחד או אחת.

ישנם מקרים שאין התאמה בין בני הזוג למגשר. חוסר ההתאמה יכולה להיות בגישה, באנרגיה, בטכניקה ועוד פרמטרים נוספים. כלומר, אותו מגשר גירושין יכול להיות מעולה לזוג אחד אך פחות טוב לזוג אחר. זה יכול לקרות. 

הצעתינו לכם, אל תוותרו על הליך גישור גירושין כל כך מהר בגלל שפעם אחד הוא לא עבד חישבו על השפעת ההליך המשפטי על ילדיכם, על הנזק הנפשי שזה עלול לגרום להם ולכם ועל מאות אלפי השקלים שתזרקו בתהליך על ייצוג משפטי במקום להשקיעם בילדכם.

בכדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה על איך לנהל תהליך גירושין בחוכמה ובמינימום נזקים כלכליים ונפשיים יש לנו בשבילכם מתנה מושקעת לזמן מוגבל ספר הדרכה מעשי שכתבנו  "פשוט להתגרש נכון". ספר שמלמד צעד אחר צעד כיצד להתנהל נכון בתהליכי גירושין. הגישה לספר בלינק כאן.

פוסטים אחרונים

הסכם גירושים תוך שבוע

האם אפשרי להתגרש תוך שבוע זה לא סוד שתהליכי גירושים הם מהאירועים הקשים ביותר שבני האדם עוברים בחייהם הן בהבט הנפשי והן בהבט הכלכלי. ישנם

קרא עוד »

הדרך המחתרתית להתגרש

להתגרש מהר בדרך מחתרתית זה לא סוד שרוב תהליכי הגירושין מלווים בלחץ כבד אותו חווים בני הזוג הן ברמה הנפשית והן ברמה הכלכלית. אחת הסיבות

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן