גירושין זה לא משחק (ב)ילדים!
רם שפינר והילה הבר - גישור גירושין, ייעוץ, אימון וגישור משפחתי באחריות.

למה אנחנו?

קצת עלינו

תרגישו בידיים בטוחות – רם שפינר מגשר – הילה הבר מגשרת – שנינו מגשרי גירושין עם ניסיון אישי ומקצועיים בתחום גישור זוגי, ליווי זוגות מתגרשים המצויים בהליכי גירושין מורכבים וביצירת הסכמי גירושין בהסכמה תוך התמודדות עם קשיים רגשיים. ביצוע עבודת קודש מתוך אמונה שאפשר להתגרש נכון ולהתחיל חיים חדשים בלי לסחוב מטענים וכעסים בלתי פתורים מהעבר. סגירת מאות הסכמי גירושין זה החזון שלנו בהליכי גירושין ובגישורים נוספים בתחומי המשפחה. 

צפו בוידאו וגלו מה הערך המוסף שאנו מביאים לשולחן הגישור שיכול לעזור לכם

נעים להכיר!

הילה הבר

אני הילה הבר מגשרת משפחה וגירושין בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, עוסקת בניהול שנים רבות. אמא לאוהד ובפרק ב' עם רם שפינר.

רם שפינר

ואני רם שפינר מגשר משפחה וגירושין, בעל תואר במינהל עסקים ,יזם, מאמן ומחבר הספר ”פשוט להרוויח יותר“ ואבא לתומר, שחר ואופיר ובפרק ב' עם הילה הבר

גירושין בטוב

זוגות רבים שמחליטים להתגרש לא מצליחים להגיע לפתרון מוסכם באופן עצמאי. בפני בני זוג שהחליטו להתגרש עומדות שתי אפשרויות, אחת לפתוח תיק בבית המשפט לענייני משפחה או פתיחת תיק בבית הדין הרבני – פנייה להליך משפטי, כאשר האפשרות השנייה היא פנייה אל יועצי גירושין להליך של גישור גירושין אצל מגשר משפחה שתחום המומחיות שלו הוא דיני משפחה מה שיכול לחסוך זמן, כסף, ולרוב מונע גרירת כעסים בקרב שני בני הזוג שממנה הנפגעים העיקריים הם בני המשפחה ובעיקר הילדים המשותפים. במסגרת הגישור – גישור גירושין – גישור זוגי – גישור משפחתי, אנו משוחחים עם שני בני הזוג במסגרת פגישות משותפות ובפגישות נפרדות כשבמהלך השיחות הולכות ונרקמות הסכמות בכל הנושאים שעל הפרק. הסכמות שיהפכו בסופן להסכם גירושין או לחלופין שלום בית, זאת בהתאם לרצון החופשי של שני בני הזוג. הברירה היא פשוטה – גירושין בהסכמה – גירושין בטוב – גירושין בשיתוף פעולה – גירושין ללא הליך משפטי – גירושין ללא מאבקים משפטיים – גירושין ללא הליכים משפטיים מיותרים – גירושין ללא מלחמות מיותרות – לבין גירושין לא נעימים עם משקעים וצלקות שלא מגלידות בקלות. האפשרות של גישור להצלת זוגיות בהחלט יכול לתקן את מערכת היחסים עד לכדי שלום בית. טיפול להצלת זוגיות – טיפול לשיקום זוגיות נחשב בעיני כל יועץ זוגי כמטרה עילאית והשגתה מביאה סיפוק רב.

 אנו שותפים לגישור ושותפים לחיים בפרק ב' ואנו מביאים לשולחן הגישור יתרונות נוספים ומשמעותיים.

היתרון הראשון הוא הניסיון האישי שלנו

שנינו עברנו את תהליך הגירושין בעצמנו ואנו בפרק ב' מאושר. אנו הורים לילדים, ולכן אנו מבינים מקרוב את החששות האובייקטיביים הרבים שיש לבני זוג המצויים בתהליך פרידה. יש לנו את היכולת לקחת בחשבון תרחישים אפשריים עתידיים שבני הזוג אינם צופים, ולתת להם מענה במסגרת ההסכם המשותף ובכך לחסוך לבני הזוג, זמן וכסף רב. בהכרותינו האישית גם עם בתי המשפט וגם עם חדרי הגישור נוכל לפרוס בפניכם את היתרונות והחסרונות של כל תהליך כך שבני הזוג יוכלו לקבל החלטות מושכלות.

היתרון השני הוא שאנו מובילים את הגישור יחדיו כלומר: שני מגשרים! 

אנו מודעים לכך שתהליכי הגירושין הם רגישים ונפיצים, לכן חשוב לנו שיהיה בתהליך מבט נשי לצד מבט גברי וזאת במטרה להקנות ביטחון לשני בני הזוג. שיתוף הפעולה בינינו יוצר סינרגיה וכך גם ניסיון חיינו ביחד ולחוד.

היתרון השלישי הוא, שאנו מביאים לשולחן הגישור ידע נלווה רב. 

ידע המשיק לגישור ומקל משמעותית על התהליך להגיע להסכמות בצורה מיטבית ומהירה. תחומי ההכשרה הנוספים שלנו כוללים פסיכולוגיה /קואצ‘ינג/ מנהל עסקים/ ניהול/יזמות וגם הורות בפרק ב‘. 

היתרון הרביעי הוא אנרגיית התהליך. 

בני הזוג מגיעים אלינו ובאווירה חמה ורגועה אנו מסייעים להם להגיע להסכמות. אנו יודעים שהדוגמה האישית שלנו לכך ש“פרק ב“ בחיים יכול להיות מאושר, מספקת תקווה ואנרגיה חיובית למגושרים.

היתרון החמישי הוא מחשבה תמידית על טובת הילדים. 

מעצם היותנו הורים גרושים בפרק ב לילדים שעברו את טלטלת הגירושין מבחינתנו, הילדים הם חלק משמעותי בתהליך למרות שהם לא נמצאים בחדר הגישור. הניסיון האישי שצברנו, כמו גם הכשרות מקצועיות שעברנו מאפשרות לנו לספק לבני הזוג טיפים כיצד להתנהל עם הילדים לאורך התהליך ולאחריו ולתת לבני הזוג עצות ששוות זהב.

היתרון השישי הוא גמישות רבה בתהליך.

אנו מציעים מספר מסלולים אפשריים לתהליך הגישור. יש זוגות שמצליחים לסיים את התהליך כמה שיותר מהר ויש כאלו שצריכים קצת יותר זמן. אנחנו קשובים לכל זוג וזוג ופועלים יחד באחריות. 

היתרון השביעי הוא שאנחנו לא עורכי דין. 

אנו רואים זאת כיתרון משום ששפת הגישור שונה בתכליתה מהשפה המשפטית ברמת האווירה, האנרגיה, והחשיבה מחוץ לקופסא. זוהי שפה שמקרבת בין בני הזוג ועוזרת להם להגיע להסכמות ופתרונות יצירתיים יחד עם זאת אינה פוגעת בהם משפטית מאחר וכבר בתחילת הדרך נאמר לצדדים שזכותם להתייעץ לאורך כל התהליך בייעוץ חיצוני לרבות עורכי דין. יחד עם כל זאת אנו מעודכנים ובקיאים במציאות המשפטית בישראל וקוראים פסקי דין רבים, אך ידע זה נמצא ברקע הדברים ולא במרכזו של תהליך הגישור. 

דבר נוסף חשוב ומשמעותי שגילינו במהלך חיינו כגרושים, הוא שתרחישים חשובים שההסכם צריך לעסוק בהם מכירים היטב גרושים בפועל שחיים את המציאות היומיומית שנים ארוכות, ולא תמיד המגשרים או עורכי דין המייצגים אותם, שהרי אין חכם כבעל ניסיון. כלומר הסכם יכול להיות מנוסח נכון מבחינה משפטית, אך אם חסרים בו סעיפים ומרכיבים חשובים – הם עשויים לגרום להתדיינויות משפטיות נוספות גם לאחר החתימה על ההסכם.

היתרון השמיני ולא פחות חשובמידע נוסף

כל זוג שמגיע לתהליך הגישורי מקבל מאיתנו במתנה שני עותקים דיגיטליים של הספר ”פשוט להתגרש נכון“ ושני עותקים פיזיים של הספר "פשוט להרוויח יותר " וזאת על מנת לעזור לבני הזוג להתנהל נכון בתוך גיבוש  תהליך הגירושין, וגם לבנות את עצמם כלכלית טוב יותר ביום שאחרי .

זהו חברים, עכשיו אחרי שאתם מכירים אותנו טוב יותר הבחירה בידכם. אם אתם מרגישים חיבור אלינו ורוצים שאנו נעזור לכם להגיע להסכמות ביניכם ולגבש יחד הסכם חזק ויציב ששניכם תהיו מרוצים ממנו.  שלחו לנו הודעה בוואטסאפ, במייל או בדף הפייסבוק שלנו ואנו נחזור אליכם.  אנו מאחלים לכם המון בהצלחה וזכרו גישור שומר עליכם ועל ילדכם נפשית וכלכלית. 

גישור משפחתי - פשוט להתגרש נכון כתבה מהארץ

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן