עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

גישור גירושין ביהוד – חינם הספר פשוט להתגרש נכון ושיחת ייעוץ חינמית.

גישור גירושין ואימון לשיקום הזוגיות ביהוד -מונוסון

גרים ביהוד -מונוסון – בקעת אונו ומעוניינים בהליך של אימון לשיקום הזוגיות/ טיפול זוגי או גישור גירושין משפחתי. אנו כאן בשבילכם! אבל לפני שתחליטו לעשות איזה שהוא צעד אנו רוצים לתת לכם בחינם את ספר ההדרכה "פשוט להתגרש נכון" שמלמד צעד אחרי צעד כיצד להתגרש נכון ובנוסף שיחת ייעוץ חינמית.

לפני זה, נסביר בכמה מילים כיצד מתבצע תהליך גישור גירושין משפחתי ביהוד ומה מטרתו?

טיפול זוגי ואימון לשיקום הזוגיות ביהוד מונוסון ובקעת אונו

אנחנו במרכז לאימון גישור גירושין ומשפט נותנים מענה של 360 מעלות לזוגות הנמצאים במשבר בזוגיות שלהם. אנחנו מודעים לכך שההחלטה להתגרש אף פעם לא קלה ובמיוחד שלפעמים לא בטוחים אם זו ההחלטה הנכונה. זו הסיבה שאנו מאפשרים לבני זוג להגיע אלינו לאימון לשיקום הזוגיות שלהם בתהליך ממוקד של 12 מפגשים שלאחריו הם ידעו טוב יותר אם הם רוצים להישאר ביחד ולעשות שלום בית או לפנות להליך גירושין שיתבצע דרך גישור גירושין מבלי הצורך להציג את כל התמונה המשפחתית שלהם לאיש מקצוע נוסף.

על התהליך לשיקום הזוגיות תוכלו ללמוד יותר לעומק בלחיצה כאן

גישור גירושין לתושבי יהוד מונוסון ובקעת אונו

בתהליך גישור גירושין משפחתי ביהוד -מונוסון ובקעת אונו בני הזוג מגיעים להסכמות ע"י שיחות שמתקיימות בין בני הזוג בהנחיית המגשר או המגשרת. שלושת הנושאים שבני הזוג צריכים להגיע אליהם להסכמה הם: חלוקת זמני השהות עם הילדים (לשעבר משמורת הילדים) , מזונות וחלוקת הרכוש שצברו. לתהליך הגישור גירושין המשפחתי יתרונות רבים על הליך משפטי כשבראשם: חיסכון ההוצאה הכספית אך בעיקר במזעור הנזק הנפשי לבני הזוג ולילדים. אם מעניין אתכם לדעת את כל עשרת היתרונות של תהליך גישור הגירושין המשפחתי אתם מוזמנים לקרוא אותם כאן.

אנו מצטערים שבחרתם להתגרש אך שמחים מאד שאתם בוחנים לעשות זאת דרך גישור גירושין משפחתי ולא דרך הליך משפטי. אתם עושים לעצמכם טובה גדולה.

אם אתם זקוקים לגישור גירושין משפחתי ביהוד -מונוסון והסביבה הרגישו חופשי לפנות אלינו עם כל שאלה!

מאחלים לכם מכל הלב לצלוח את התקופה במינימום נזקים נפשיים לכם ובעיקר לילדכם. זיכרו, זו התקופה שהילדים שלכם צריכים אתכם יותר מתמיד. אל תיתנו להם לרגע את ההרגשה שהסכסוך ביניכם צריך להשפיע על אהבתם להורה האחר.

בהצלחה!

הילה הבר ורם שפינר

עוזרים (מהלב) לזוגות שהחליטו להתגרש

לעשות זאת במינימום נזקים

 כלכליים ונפשיים לעצמם ולילדיהם.

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן