המרכז למשפט וגישור גירושין - עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין ורם שפינר מאמן ומגשר גירושין
גישור גירושין, ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות

גישור גירושין ביהוד – חינם הספר פשוט להתגרש נכון ושיחת ייעוץ חינמית.

גרים ביהוד ומעוניינים בהליך גישור גירושין משפחתי. אנו כאן בשבילכם! אבל לפני שתחליטו לעשות איזה שהוא צעד אנו רוצים לתת לכם בחינם את ספר ההדרכה "פשוט להתגרש נכון" שמלמד צעד אחרי צעד כיצד להתגרש נכון ובנוסף שיחת ייעוץ חינמית.

לפני זה, נסביר בכמה מילים כיצד מתבצע תהליך גישור גירושין משפחתי ביהוד ומה מטרתו?

בתהליך גישור גירושין משפחתי ביהוד בני הזוג מגיעים להסכמות ע"י שיחות שמתקיימות בין בני הזוג בהנחיית המגשר או המגשרת. שלושת הנושאים שבני הזוג צריכים להגיע אליהם להסכמה הם: משמורת הילדים, מזונות וחלוקת הרכוש שצברו. לתהליך הגישור גירושין המשפחתי יתרונות רבים על הליך משפטי כשבראשם: חיסכון ההוצאה הכספית אך בעיקר במזעור הנזק הנפשי לבני הזוג ולילדים. אם מעניין אתכם לדעת את כל עשרת היתרונות של תהליך גישור הגירושין המשפחתי אתם מוזמנים לקרוא אותם כאן.

אנו מצטערים שבחרתם להתגרש אך שמחים מאד שאתם בוחנים לעשות זאת דרך גישור גירושין משפחתי ולא דרך הליך משפטי. אתם עושים לעצמכם טובה גדולה.

אם אתם זקוקים לגישור גירושין משפחתי ביהוד הרגישו חופשי לפנות אלינו עם כל שאלה!

מאחלים לכם מכל הלב לצלוח את התקופה במינימום נזקים נפשיים לכם ובעיקר לילדכם. זיכרו, זו התקופה שהילדים שלכם צריכים אתכם יותר מתמיד. אל תיתנו להם לרגע את ההרגשה שהסכסוך ביניכם צריך להשפיע על אהבתם להורה האחר.

בהצלחה!

הילה הבר ורם שפינר

עוזרים (מהלב) לזוגות שהחליטו להתגרש

לעשות זאת במינימום נזקים

 כלכליים ונפשיים לעצמם ולילדיהם.

פוסטים אחרונים

גירושין – למי עוברת הדירה?

כיצד מתבצעת חלוקת הזכויות בדירת המגורים בהליכי גירושין כשבני זוג מחליטים להתגרש לא פעם עולה השאלה כיצד תתבצע חלוקת הזכויות על הדירה לאחר הגירושין. כמובן

קרא עוד »

מתגרשים? תיזהרו מהסכנות האלו

שקרים מסוכנים בהליכי גירושין כשבני זוג מגיעים למצב של הליכי גירושין משפטיים ומחליטים לשכור לעצמם עורכי דין המתמחים בענייני משפחה הם יתקלו בשני סוגים עיקריים

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן