עורך דין אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר
גירושין זה לא משחק (ב)ילדים!
ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, גישור גירושין, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות

תודה שבחרתם לקרוא את הספר "פשוט להתגרש נכון" ברגעים אלו הספר בדרך לתיבת המייל שלכם.

הכנו לכם סרטון תודה רבה מיוחד

חשוב! ברוב הפעמים הספר מגיע לתיבת קידומי המכירות. וודאו לגרור את המייל לתיבת הדואר הראשי לפני קריאת הספר. קריאה נעימה!

היי, 

שמחים שבחרתם לקרוא את הספר פשוט להתגרש נכון. אנו מבטיחים שהוא יעשה לכם סדר בכל מה שקשור לתהליכי גירושין. אם תפעלו על פי המידע בספר הוא יחסוך מכם הרבה מאד נזקים נפשיים וכלכליים שבדרך כלל מתלווים לתהליכי הגירושין. 

יחד עם זאת חשוב לנו לשתף אתכם שאנחנו פועלים גם כמאמנים לשיקום הזוגיות

אם אתם מתלבטים וחושבים שיש עוד סיכוי לשיקום הזוגיות שלכם אנחנו יותר משמחים על כך! אנחנו מזמינים אתכם לתהליך אימון זוגי ממוקד לשיקום הזוגיות. תהליך של שלושה חודשים שבסופו תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם אתם רוצים להתגרש או להישאר יחד ויעמדו לרשותכם שלוש אפשרויות:

א. אם האימון יעבוד והתשוקה והאהבה תחזור פשוט תמשיכו בחייכם ותהנו משלום הבית שהשגתם. בכדי לגלות איך האימון הזוגי לשיקום הזוגיות עובד לחצו כאן. 

ב. במידה והאימון הזוגי לשיקום הזוגיות יעבוד אבל עדיין תרצו לגבש הסכמות למקרה שהמשבר יחזור נוכל לעזור לכם בגיבוש הסכם שנקרא: "הסכם שלום בית לחלופין גירושין" – אם אתם רוצים להבין לעומק מה בדיוק הוא אומר צרו איתנו קשר ונסביר לכם.

ג. במידה ואתם לא רוצים בתהליך של אימון זוגי לשיקום הזוגיות כי שניכם רוצים להתגרש או במידה והאימון הזוגי לשיקום הזוגיות לא יעבוד תוכלו להתחיל בתהליך של גישור גירושין לטובת השותפות החדשה שלכם כהורים לילדים שבסופו ננסח לכם הסכם גירושין חזק, יציב, הוגן ולטובת ילדכם שיהיה מקובל על שניכם. 

אנו מאחלים לכם שתשכילו לפעול בכבוד הדדי בכל דרך שתבחרו כי זה מה שהילדים שלכם מצפים ורוצים מכם.

הילה הבר ורם שפינר מגשרי משפחה ומאמנים

עוזרים (מהלב) לזוגות לשקם את הזוגיות שלהם בתהליך ממוקד של שלושה חודשים

או לחילופין להתגרש בגישור גירושין ולייצר לעצמם שותפות חדשה ע"י הסכם גירושין/

שלום בית ולחלופין גירושין הוגן ויציב המקובל על שני בני הזוג ללא בתי משפט ובמינימום

נזקים כלכליים ונפשיים לעצמם ולילדיהם.

הסכם השתתפות בתהליך גישור גירושין

פוסטים אחרונים

ניכור הורי

התמודדות עם ניכור הורי – השפעת סכסוך גירושין על הילדים מה זה ניכור הורי ? ניכור הורי הוא אחד התופעות המכוערות, מזעזעות והמסוכנות ביותר בכל

קרא עוד »

גישור משפחתי

גישור משפחתי: סגירת הפרק המשמעותי בדרך המלך עומדים לקראת גירושים ומרגישים שהכל הולך להתפוצץ לכם בפנים? מתלבטים בין הליך גירושין משפטי או תהליך של גישור

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן