רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

תודה שבחרתם לקרוא את הספר "פשוט להתגרש נכון" ברגעים אלו הספר בדרך לתיבת המייל שלכם.

הכנו לכם סרטון תודה רבה מיוחד

חשוב! ברוב הפעמים הספר "פשוט להתגרש נכון" מגיע לתיבת קידומי המכירות. וודאו לגרור את המייל לתיבת הדואר הראשי לפני קריאת הספר. קריאה נעימה!

היי, 

שמחים שבחרתם לקרוא את הספר פשוט להתגרש נכון. אנו מבטיחים שהוא יעשה לכם סדר בכל מה שקשור לתהליכי גירושין. אם תפעלו על פי המידע בספר הוא יכול לחסוך מכם הרבה מאד נזקים נפשיים וכלכליים שבדרך כלל מתלווים לתהליכי הגירושין. 

יחד עם זאת חשוב לנו לשתף אתכם שאנחנו פועלים גם כמאמנים לשיקום הזוגיות

אם אתם מתלבטים וחושבים שיש עוד סיכוי לשיקום הזוגיות שלכם אנחנו יותר משמחים על כך! אנחנו מזמינים אתכם לתהליך אימון זוגי ממוקד לשיקום הזוגיות. תהליך של 12 מפגשים שבסופו תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם אתם רוצים להתגרש או להישאר יחד ויעמדו לרשותכם שלוש אפשרויות:

1. אם האימון יעבוד והתשוקה והאהבה תחזור פשוט תמשיכו בחייכם ותהנו משלום הבית שהשגתם. בכדי לגלות איך האימון הזוגי לשיקום הזוגיות עובד לחצו כאן. 

2. במידה והאימון הזוגי לשיקום הזוגיות יעבוד אבל עדיין תרצו לגבש הסכמות למקרה שהמשבר יחזור נוכל לעזור לכם בגיבוש הסכם שנקרא: "הסכם שלום בית לחלופין גירושין" – אם אתם רוצים להבין לעומק מה בדיוק הוא אומר צרו איתנו קשר ונסביר לכם.

3. במידה ואתם לא רוצים בתהליך של אימון זוגי לשיקום הזוגיות כי שניכם רוצים להתגרש או במידה והאימון הזוגי לשיקום הזוגיות לא יעבוד תוכלו להתחיל בתהליך של גישור גירושין לטובת השותפות החדשה שלכם כהורים לילדים שבסופו ננסח לכם הסכם גירושין חזק, יציב, הוגן ולטובת ילדכם שיהיה מקובל על שניכם. את תהליך גישור הגירושין תוכלו לעבור לנוחיותכם במגוון אפשרויות שהמרכז למשפט וגישור גירושין מציע:

א. גישור גירושין ע"י מגשר שבהכשרתו הוא גם עורך דין.

ב. גישור גירושין ע"י מגשר גירושין שבהכשרתו הינו גם מאמן אישי.

ג. גישור גירושין ע"י שני מגשרים.

חשוב! במידה ואתם שוקלים להגיש תביעה או שכבר הוגשה כנגדכם תביעה אנו ממליצים לכם בחום לפנות אלינו על מנת שנעזור לכם לעשות את הכל בכ די להימנע מהליך גירושין משפטי מבלי לוותר על הדברים החשובים לכם. במידה ונראה ביחד אתכם שבאמת אין ברירה נוכל לעזור לכם בייצוג משפטי שגם לכל אורכו ננסה למצוא פתרונות. 

אנו מאחלים לכם שתשכילו לפעול בכבוד הדדי בכל דרך שתבחרו כי זה מה שהילדים שלכם מצפים ורוצים מכם.

הילה הבר מגשרת גירושין ורם שפינר מגשר גירושין ביחד עם עורך דין ומגשר אורי דון יחייא  עוזרים (מהלב) לזוגות לשקם את הזוגיות שלהם בתהליך ממוקד של שלושה חודשים או לחילופין להתגרש בגישור גירושין ולייצר לעצמם שותפות חדשה ע"י הסכם גירושין/ שלום בית ולחלופין גירושין הוגן ויציב המקובל על שני בני הזוג ללא בתי משפט ובמינימום נזקים כלכליים ונפשיים לעצמם ולילדיהם.

ייצוג משפטי בגירושין

אם אתם מעוניינים להתחיל תהליך של גישור גירושין או  לקבל ייעוץ משפטי פנו אלינו ל 03-9385096

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן