המרכז למשפט וגישור גירושין - עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין ורם שפינר מגשר גירושין
גישור גירושין, ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות

חמש עובדות חשובות שחייבים לדעת על תהליך גישור גירושין!

אם החלטתם להתגרש ואתם שוקלים לעשות זאת דרך גישור דבר ראשון אנו מברכים אתכם על כך.

זה ממש אבל ממש לא ברור מאליו ולכן אנו רוצים לשתף אתכם בכמה דברים שחשוב שתדעו על התהליך.

  1. התהליך הוא וולנטרי – הדבר הראשון והחשוב ביותר לדעת שהתהליך עצמו וולונטרי ואי אפשר לחייב אף אחד מבני הזוג להגיע אליו. ההגעה היא מרצון וכל אחד יכול להפסיק את הגישור בכל שלב.
  2. התהליך הוא סודי וחסוי – והדברים שיאמרו בו אינם יכולים לשמש כראייה בבית המשפט במידה והזוג יגיע לשם.
  3. לבני הזוג יש זכות לקבל ייעוץ חיצוני מכל גורם אשר ירצו בו במהלך הגישור . המגשרים יסבירו לבני הזוג שהם מוזמנים בכל שלב במהלך הגישור לפנות לכל ייעוץ אשר ירגישו שיש להם צורך בו לרבות יעוץ משפטי. יחד עם זאת יתבקשו בני הזוג להיות זהירים ולהיות בטוחים עם עצמם שהייעוץ אכן מביא אותם ליעד שהם רוצים להגיע אליו ולא מחבל בו.
  4. בני הזוג מחוייבים לפעול בתום לב והגינות – תום לב והגינות הם הבסיס להליך גישורי. במידה וירגישו המגשרים שלא כך פועלים אחד או שני הצדדים הם יעירו להם על כך במהלך הפגישות האישיות ואף ישקלו להפסיק את הגישור במידה ולא יהיה שינוי.
  5. המגשרים אינם שופטים או בוררים ואינם מחליטים על דבר – המגשרים אינם שופטים או בוררים, תפקידם הוא לעזור ללוות ולהוביל את בני הזוג להסכמות ביניהם ושום החלטה לא תתקבל ללא הסכמה של הצד השני. אלו הם עיקרי הדברים וכמובן שישנם דברים נוספים בגישור שבני הזוג ידעו כשיגיעו אליו. אם יש לכם עוד שאלות על תהליך גישור הגירושין או תרצו שנשלח לכם מראש דוגמה של הסכם השתתפות בתהליך גישור אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשלח לכם  בכיף

בהצלחה.

ייעוץ לפני חתימה על הסכם גירושים

שלכם,
הילה הבר ורם שפינר,

מגשרים, גרושים ובפרק ב' מוצלח.
עוזרים (מהלב) לזוגות שהחליטו
להתגרש להגיע להסכם חזק,
יציב ומקיף ללא בתי משפט
במינימום הוצאות כספיות ובמינימום
נזקים נפשיים לעצמם ולילדי
ם.

בשבילנו גישור היא לא רק עבודה אלא בעיקר שליחות!

פוסטים אחרונים

יצר נקמנות בגירושין

סכנות הרצון לנקמה בתהליכי גירושין נ-ק-מ-ה…מכירים את התחושה? יצר הנקמנות הוא חזק ומסוכן מאד במיוחד שמדובר בתהליכי גירושין בין הורים. מישהו פגע בכם / עבד

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן