רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

גישור גירושין משפחתי בקריית אונו – חינם: ספר הדרכה מקיף פשוט להתגרש נכון

החלטתם להתגרש בגישור גירושין משפחתי ואתם גרים בקריית אונו. אנחנו כאן בשבילכם! אנו רוצים להעניק לכם בחינם את ספר ההדרכה הפרקטי שכתבנו "פשוט להתגרש נכון" וגם שיחת ייעוץ משפטית/גישור גירושין ראשונית חינם.

המרכז למשפט וגישור גירושין שהוקם ע"י המייסדים רם שפינר, הילה הבר ואורי דון יחייא

גישור גירושין משפחתי הוא תהליך גירושין עוקף הליך משפטי. אמנם אנחנו מצטערים שהחלטתם להתגרש אבל שמחים שבחרתם לבחון לעשות זאת דרך הליך גישור גירושין משפחתי. זה הזמן לטפוח לעצמכם על השכם. דעו לכם שזה ממש לא ברור מאליו!

לא מעט זוגות שמחליטים להתגרש לא מבינים את עומק הנזקים הכלכליים והנפשיים שהם מביאים לעצמם ולילדיהם כשהם בוחרים להתגרש בהליך גירושין משפטי. קשה לתאר במילים את הנזקים שנגרמים מכך, אך לצערינו בלהט התחושות הקשות שנלוות לתהליך הגירושין כמו כעס, עצב, נקמה, בושה ועוד…נראה לבני הזוג שנמצאים בתקופה המאתגרת ביותר בחייהם שהדרך המשפטית היא הדרך היחידה לפתור את חילוקי הדעות ביניהם למרות שאין כך הדבר ברוב המקרים.

גישור גירושין בקריית אונו יכול לתת לכם פתרונות כיצד להימנע מהליך משפטי גם אם יש ביניכם חילוקי דעות רבים!

אך לפני שאתם עושים כל פעולה לגבי הגירושין שלכם אנו מזמינים אתכם בחינם לקרוא את הספר פשוט להתגרש נכון שכתבנו שילמד אתכם צעד אחר צעד איך להתגרש נכון, איך להזמין את הצד השני להליך גישור גירושין משפחתי ועוד הרבה…

את גישור הגירושין המשפחתי לתושבי קריית אונו אנחנו עושים בעיר הסמוכה יהוד. כתובתינו היא מנחם בגין 5 יהוד.

את הספר תוכלו להוריד ע"י לחיצה על תמונת הספר או כאן.

בהצלחה,

הילה הבר, רם שפינר ואורי דון יחייא עוזרים (מהלב) לזוגות שהחליטו

להתגרש לעשות זאת במינימום נזקים

 כלכליים ונפשיים לעצמם ולילדיהם.

המרכז למשפט וגישור גירושין : עורך דין אורי דון יחייא, רם שפינר מגשר גירושין והילה הבר מגשרת גירושין נותנים מענה של 360 לזוגות שהחליטו להתגרש. ייעוץ משפטי, גישור גירושין אימון לשיקום הזוגיות ואימון אישי לגרושים/גרושות ומתגרשים.

הספר פשוט להתגרש נכון בחינם
הספר פשוט להתגרש נכון שנכתב ע"י רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין המייסדים
של המרכז למשפט וגישור גירושין.

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן