גירושין זה לא משחק (ב)ילדים!
רם שפינר והילה הבר - גישור גירושין, ייעוץ, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות באחריות.

רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין

גישור גירושין משפחתי בקריית אונו – חינם: ספר הדרכה מקיף פשוט להתגרש נכון

החלטתם להתגרש בגישור גירושין משפחתי ואתם גרים בקריית אונו. אנחנו כאן בשבילכם! אנו רוצים להעניק לכם בחינם את ספר ההדרכה הפרקטי שכתבנו "פשוט להתגרש נכון" וגם שיחת ייעוץ גישור גירושין ראשונית חינם.

גישור גירושין משפחתי הוא תהליך גירושין עוקף הליך משפטי. אמנם אנחנו מצטערים שהחלטתם להתגרש אבל שמחים שבחרתם לבחון לעשות זאת דרך הליך גישור גירושין משפחתי. זה הזמן לטפוח לעצמכם על השכם. דעו לכם שזה ממש לא ברור מאליו!

לא מעט זוגות שמחליטים להתגרש לא מבינים את עומק הנזקים הכלכליים והנפשיים שהם מביאים לעצמם ולילדיהם כשהם בוחרים להתגרש בהליך גירושין משפטי. קשה לתאר במילים את הנזקים שנגרמים מכך, אך לצערינו בלהט התחושות הקשות שנלוות לתהליך הגירושין כמו כעס, עצב, נקמה, בושה ועוד…נראה לבני הזוג שנמצאים בתקופה המאתגרת ביותר בחייהם שהדרך המשפטית היא הדרך היחידה לפתור את חילוקי הדעות ביניהם למרות שאין כך הדבר ברוב המקרים.

גישור גירושין בקריית אונו יכול לתת לכם פתרונות כיצד להימנע מהליך משפטי גם אם יש ביניכם חילוקי דעות רבים!

אך לפני שאתם עושים כל פעולה לגבי הגירושין שלכם אנו מזמינים אתכם בחינם לקרוא את הספר פשוט להתגרש נכון שכתבנו שילמד אתכם צעד אחר צעד איך להתגרש נכון, איך להזמין את הצד השני להליך גישור גירושין משפחתי ועוד הרבה…

את גישור הגירושין המשפחתי לתושבי קריית אונו אנחנו עושים בעיר הסמוכה יהוד. כתובתינו היא מנחם בגין 5 יהוד.

את הספר תוכלו להוריד ע"י לחיצה על תמונת הספר

בהצלחה,

הילה הבר ורם שפינר עוזרים (מהלב) לזוגות שהחליטו 

להתגרש לעשות זאת במינימום נזקים

 כלכליים ונפשיים לעצמם ולילדיהם.

הספר פשוט להתגרש נכון בחינם
הספר פשוט להתגרש נכון – רם שפינר והילה הבר יועצי גירושין, מאמני גירושין ומגשרים משפחתיים.

פוסטים אחרונים

גישור משפחתי

גישור משפחתי: סגירת הפרק המשמעותי בדרך המלך עומדים לקראת גירושים ומרגישים שהכל הולך להתפוצץ לכם בפנים? מתלבטים בין הליך גירושין משפטי או תהליך של גישור

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן