עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

כשמחליטים להתגרש צריכים ללמוד איך להתגרש נכון! -קבלו בחינם עשרות סרטוני הדרכה שילמדו אתכם איך להתגרש נכון!

כשבני זוג מחליטים להתגרש הם עוברים תקופה מטלטלת. הסיבה לכך היא שבתוך ההחלטה להתגרש מעורבות תחושות רבות של: כעס, עצב, פחד, נקמה.

כשפחדים אלו עולים בני-אדם באופן טבעי מתחילים לחפש פתרונות ומבקשים עצות מאנשים אחרים בין אם הם מוסמכים לכך ובין אם לא.

בני האדם לפעמים חושבים שאם הם לא יתנו עצה כלל הם יתפסו ככאלו שלא אכפת להם מהמצב בו נתון החבר שלהם. ולכן בלא מעט מקרים אנשים נותנים עצות מתוך עולמם הפרטי שלא תמיד בהכרח תואם למצב בו נמצא מבקש העצה.

הבעיה היא שהשפעתה של עצה לא מקצועית זהה לעצה רעה שמטרתה לפגוע.

מסיבה זו חשוב לנו לתת לכם שתי עצות לייעץ לאנשים ששואלים אתכם מה לעשות כשהם שוקלים להתגרש בין אם מדובר בכך שמבקשים ממכם עצה שני בני הזוג או רק אחד מהם.

  1. אם אתם יודעים בוודאות שאין אלימות במשפחה תייעצו לבני הזוג ביחד או לחוד לפנות למגשר גירושין גם אם חילוקי הדעות ביניהם רבים ומורכבים.
  2. עצה נוספת שחשוב שתתנו להם היא לא להתייעץ יותר מידי עם אנשים לפני שהם מגיעים לתהליך הגישור גירושין. הסיבה לכך היא שקיים חשש שהם יקבלו לאורך הדרך עצות לא מקצועיות עם מידע שיכול מאד להפחיד אותם ויגרום להם לעשות פעולות חד צדדיות שיכולות לסכן את שלום המשפחה כולה הן ברמה הכלכלית והן ברמה הנפשית.

אם אחד מבני הזוג שהחליטו להתגרש חוששים שהזכויות שלהם יפגעו, תרגיעו אותם. בהליך גישור גירושין יש להם זכות לפנות לייעוץ משפטי בכל שלב שירצו רק יש הבדל מהותי להצלחת התהליך אם יחליטו לפנות לעורך דין לייצוג לפני התחלת התהליך ובין אם יקבלו ייעוץ משפטי במהלך התהליך.

לפעמים חילוקי דעות מחוץ לשולחן הגישור נראים מורכבים אך כשמגיעים הזוגות לתהליך הגישור גירושין מגלים שחילוקי הדעות האלו פתירים.

חשוב לזכור שבמהלך הליך גירושין משפטי לחילוקי הדעות יש נטייה דווקא להחמיר ולהתעצם בעוד שבהליך גישורי הגישה היא שונה לגמרי ולחילוקי הדעות יש נטייה להיתמתן.

על מנת שתוכלו ללמוד עוד איך להתגרש נכון הכנו לכם עשרות סרטוני הדרכה בחינם שילמדו אתכם איך לעשות זאת. לגישה לסרטוני ההדרכה תוכלו להיכנס בלחיצה כאן.

נ.ב – אם במקרה עוד לא קראתם את ספר ההדרכה שלנו "פשוט להתגרש נכון" תוכלו לעשות זאת בלחיצה כאן ללא עלות.

אנו מאחלים לכם להתגרש בטוב במינימום נזקים כלכליים ונפשיים לכם ולילדכם!

הילה הבר ורם שפינר

מגשרי גירושין משפחתי – עוזרים לזוגות (מהלב) להתגרש במינימום נזקים נפשיים וכלכליים לעצמם וילדים שלהם. זיכרו – גישור גירושין היא הדרך הנכונה להתגרש כל עוד אין אלימות במשפחה. נקודה.

רם שפינר והילה הבר מאמנים, יועצי גירושין ומגשרי משפחה.

פוסטים אחרונים

הסכם גירושים תוך שבוע

האם אפשרי להתגרש תוך שבוע זה לא סוד שתהליכי גירושים הם מהאירועים הקשים ביותר שבני האדם עוברים בחייהם הן בהבט הנפשי והן בהבט הכלכלי. ישנם

קרא עוד »

הדרך המחתרתית להתגרש

להתגרש מהר בדרך מחתרתית זה לא סוד שרוב תהליכי הגירושין מלווים בלחץ כבד אותו חווים בני הזוג הן ברמה הנפשית והן ברמה הכלכלית. אחת הסיבות

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן