רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

גישור גירושין וגישור משפחתי בפתח תקווה – חינם הספר פשוט להתגרש נכון

החלטתם להתגרש ואתם גרים בפתח תקווה?

ראשית, אנו מצטערים שהחלטתם להתגרש ומקווים שעשיתם הכל בכדי לנסות להגיע לשלום בית.

אבל, אם אתם מרגישים שעשיתם הכל בכדי להישאר ביחד וזה לא עבד והחלטתם להתגרש, אנו שמחים מאד שבחרתם

להתגרש בטוב, להתגרש ללא בתי משפט, להתגרש במינימום הוצאות כספיות ומינימום נזקים נפשיים וכמו שאנחנו אוהבים לומר פשוט להתגרש נכון.

אם הגעתם לפוסט הזה זה אומר שאתם גרים בפתח תקווה ומחפשים תהליך גישור גירושין – גישור משפחתי בכדי להגיע להסכמות ולנסח הסכם גירושין שיאפשר לכם לבנות שותפות חדשה עם בן או בת הזוג שלכם. כן, כך אנו מעדיפים לקרוא לתהליך הגירושין: "שותפות חדשה" ולמה? בגלל שאם החלטתם להתגרש ויש לכם ילדים אתם לא נפרדים לגמרי, אתם עדיין תהיו שותפים לגידול שלהם כי זה לטובתם.כשבני זוג נשואים השותפות שלכם כוללת גם מערכת זוגית וגם ילדים משותפים. לאחר שתיפרדו השותפות הזאת תשתנה והיא תהיה בעיקר שותפות שתתרכז בדבר המופלא ששניכם יצרתם יחד – הילדים שלכם.

אנו מבקשים מכם לעולם לא לשכוח זאת למרות הכעסים הגדולים שיכול להיות שיש לכם כרגע על הצד השני.

אז אם אתם מחפשים גישור משפחתי בפתח תקווה, גישור גירושין בפתח תקווה אנחנו רוצים להציע לכם לבוא אלינו לגישור

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן