המרכז למשפט וגישור גירושין - עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין ורם שפינר מאמן ומגשר גירושין
גישור גירושין, ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות

גישור גירושין בראשון לציון, גישור משפחתי בראשון לציון

החלטתם להתגרש ואתם מחפשים גישור גירושין בראשון לציון, גישור משפחתי בראשון לציון? אנו רוצים לתת לכם בחינם גישה לספר "פשוט להתגרש נכון" ועוד עשרות סרטוני הדרכה בנושא תהליכי גירושין שילמדו אתכם צעד אחר צעד איך להתגרש נכון, איך להתגרש בטוב במינימום נזקים נפשיים לכם ולילדכם.

גירושין הם תהליכים מורכבים וטעונים רגשית, לכן כל צעד בהם צריך להיות מתוכנן ומבוצע נכון. תהליך הגירושין אם לא מנוהל נכון יכול בקלות ובמהירות להידרדר להליכים משפטיים יקרים ופוגעניים לכל המשפחה ובמיוחד לילדים.

תנאי הפתיחה לתהליך הגירושין כבר מהדרך בה מודיע בן זוג אחד למישנהו שהוא החליט שהוא רוצה להתגרש חשובים מעין כמוהם. קבלת העצות הראשונית מחברים או משפחה יכולה להיות הרסנית במידה ויתקבלו ממי שאינו בקיא ומבין לעומקם כיצד תהליכי גירושין מתנהלים בבתי משפט. לא רק זאת ישנם אנשים שמאמינים שתהליכי גירושים חייבים להתנהל בדרך מלחמה משפטית על מנת לנסות להשיג יותר על חשבון הצד השני (שבמקרה זה מדובר בהורה השני של ילדכם) . יכול להיות שזו גישה שאתם מתחברים אליה ויכול להיות שלא ולכן בחרנו לכתוב את הספר פשוט להתגרש נכון מתוך שליחות על מנת שבני זוג שהחליטו להתגרש יוכלו לדעת מה מחכה להם בכל בחירה שיבחרו בה לנהל את תהליך הגירושין שלהם.

אז כן, אם אתם מחפשים גישור גירושין בראשון לציון או גישור משפחתי בראשון לציון בהחלט זכיתם! הספר פשוט להתגרש נכון ניתן לכם ללא עלות ואתם יכולים לקבל אותו בלחיצה כאן או על תמונת הספר למטה. בנוסף הכנו לכם סרטון וידאו המדבר על כך:

בהליך גישור גירושין בראשון לציון או גישור משפחתי בראשון לציון עוסקים בכל התחומים הקשורים לניסוח הסכם גירושין. הנושאים האלו כוללים את הסכמות בני הזוג לגבי

שלושה נושאים מרכזיים:

  1. זמני ההורות שכל הורה יבלה עם הילדים לאחר הגירושין (בעבר זמני ההורות היו נקראים "הסדרי ראייה" אך כיום יותר ויותר בתי המשפט והרווחה מתבטאים במונח " זמני שהייה") זמני הורות הם מינוח שמתאים יותר לתהליכי גישור גירושין מתוך מחשבה שלמינוח הסדרי ראייה יש קונטציות שליליות שלא מתאימות ליחסים שבין הורים לילדיהם.
  2. מזונות – לאחר קביעת בני הזוג כיצד תראה החלוקה של זמני השהות עם הילדים תיבחן הסיטואציה האם צריך להיות מעבר של דמי מזונות מהורה אחד לשני על מנת להמשיך לאפשר לילדים טיפול מיטבי ושווה בכל אחד מהבתים של בני הזוג. מאחר ואין מדובר בהליך משפטי לקביעת מזונות ניתן להגיע לפתרונות יצירתיים. בבית המשפט לרוב נגזר סכום המזונות בהתחשבות א. משכר הצדדים ב. הכנסותיהם מכל המקורות ג. זמני ההורות עם הילדים ד. צרכי הילדים.
  3. רכוש – בדרך כלל נושא הרכוש נידון לאחר שנושא זמני ההורות והמזונות מגיעים להסכמות אך לא מן הנמנע שימצאו פתרונות יצירתיים המשלבים פרמטרים מחלוקת הרכוש בהחלטה על סכום המזונות. בבתי המשפט בדרך כלל עושים איזון משאבים קר ללא פתרונות יצירתיים שיכולים להייטב עם בני הזוג.

בהליך גישור גירושין בראשון לציון או הליך גישור משפחתי בראשון לציון תמיד ניתנת למגושרים הזכות לקבל ייעוץ חיצוני משפטי או כל ייעוץ אחר שהם מרגישים שיכול לעזור להם להתקדם על מנת להשיג הסכם גירושין שייטיב עימם. יחד עם זאת יש לתת את הדעת ולפנת לייעוץ שיקדם את הדרך הגישורית ולא יפגע בו.

אנו מאחלים לכם בהצלחה בתהליך הגירושין שלכם ואנחנו מבקשים מכם בשם ילדכם לנהוג באחריות ולעשות את כל מה שאתם יכולים להגיע להסכם גירושין מבלי להגיע למלחמות משפטיות יקרות ופוגעניות.

אם אתם רוצים להכיר אותנו טוב יותר תוכלו לעשות זאת בלחיצה כאן.

הספר פשוט להתגרש נכון בחינם
פשוט להתגרש נכון – גישור גירושין בראשון לציון, גישור משפחתי בראשון לציון

רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין

גישור גירושין בראשון לציון – גישור משפחתי בראשון לציון

פוסטים אחרונים

גירושין – למי עוברת הדירה?

כיצד מתבצעת חלוקת הזכויות בדירת המגורים בהליכי גירושין כשבני זוג מחליטים להתגרש לא פעם עולה השאלה כיצד תתבצע חלוקת הזכויות על הדירה לאחר הגירושין. כמובן

קרא עוד »

מתגרשים? תיזהרו מהסכנות האלו

שקרים מסוכנים בהליכי גירושין כשבני זוג מגיעים למצב של הליכי גירושין משפטיים ומחליטים לשכור לעצמם עורכי דין המתמחים בענייני משפחה הם יתקלו בשני סוגים עיקריים

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן