עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

גישור משפחתי – גישור גירושין בעקבות פניית עיתון הארץ אלינו לכתוב כתבה על גישור למשפחה.

גישור משפחתי

אנחנו נמצאים הרבה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ויוטיוב וחושפים את השליחות שלנו בכל הקשור לתהליכי גירושין והדרך הנכונה להתנהל בהם. כתוצאה מכך אנו מקבלים פניות מעיתונים מובילים שמציעים לנו לעלות כתבות בנושא הכל כך חשוב הזה שנקרא גישור גירושין או גישור משפחתי. לא מעט זוגות שמחליטים להתגרש רוצים לדעת איך להתגרש נכון – איך להתגרש בטוב ואיך להתגרש מבלי לפגוע בילדים. מבחינתינו גישור גירושין -גישור משפחתי וניסיון לשיקום הזוגיות (אם מתעורר רצון שכזה) הם לא רק מקור פרנסה אלא בעיקר שליחות. ראינו את הנזקים הנפשיים הרבים שנגרמים לילדים בעקבות תהליכי גירושין שמתנהלים בבית המשפט, ראינו את ההוצאות הכלכליות המיותרות המתלוות לתהליך גירושין משפטי ורצינו לעשות לזה סוף. גישור גירושין – גישור משפחתי היא הדרך לעשות סוף לתהליכי גירושין הגובים מחירים כלכליים ונפשיים קשים מבני המשפחה. בראייתינו בכדי להתגרש נכון חייבים לדעת הרבה מאד נתונים חדשים שלא תמיד זמינים במקום אחד ולכן בחרנו לייצר אתר עם עשרות רבות של סרטוני וידאו שמלמדים איך להתגרש נכון וגם כתבנו את הספר "פשוט להתגרש נכון" שניתן בח-י-נ-ם ומלמד זוגות איך להתגרש נכון. נצלו את המידע שבאתר, הכינו את עצמכם ואת משפחתכם נכון לפני שאתם עושים את הצעד הראשון.

גישור למשפחה

הגישור למשפחה יכול לסייע גם בכל הנוגע לגישור עסקי במשפחה, אשר לעיתים מגיעים למצבים רגישים בשל העירוב בין עסקים לבן בני משפחה. בלא מעט משפחות קיימים סכסוכים משפחתיים. באופן טבעי, ניתן לפתור סכסוך משפחתי – הליך גישור למשפחה נועד לעזור לבני משפחה שמעוניינים להגיע להסכמות בדרך של הידברות והבנה. למגשר אין סמכות להכריע מי צודק או לכפות פתרון על הצדדים. תפקיד המגשר הוא לסייע לבני המשפחה לנהל הליך הוגן שבסופו יגיעו הצדדים להסכמות לשביעות רצונם באמצעות גישור למשפחה.

גישור משפחה

גישור משפחה וגירושין – ההליך מהיר ומאפשר לבני משפחה להגיע להסכמות. רם שפינר והילה הבר, מגשרים ילוו אתכם עד להגעה להסכם. הדרך היעילה ביותר לפתרון סכסוכים היא הליך הגישור. במסגרתו, פונים הצדדים לסכסוך אל מגשר, שיאתר את עיקרי המחלוקת ויעזור לכם לפתור בעיות בדרך של הידברות והבנה. למגשר אין סמכות להכריע מי צודק או לכפות פתרון על הצדדים. תפקיד המגשר הוא לסייע לבני הזוג לנהל הליך הוגן שבסופו יגיעו הצדדים להסכמות לשביעות רצונם.

כתבה מעיתון הארץ. הילה הבר מגשרת משפחה וגירושין. כותבת הספר "פשוט להתגרש נכון" ביחד עם רם שפינר מגשר משפחה וגירושין.

כתבה מעיתון הארץ – רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין ומשפחה. כותבי הספר "פשוט להתגרש נכון" המלמד איך להתגרש נכון

כתבה מעיתון הארץ של רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין ומשפחה. כותבי הספר "פשוט להתגרש נכון" המלמד איך להתגרש נכון.

כתבה מעיתון הארץ של רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין ומשפחה. כותבי הספר "פשוט להתגרש נכון"

כתבה מעיתון הארץ של רם שפינר והילה הבר מגשרי משפחה וגירושין

פוסטים אחרונים

להתגרש מבלי לפגוע בילדים

גירושין עם ילדים גירושין הם תהליך קשה ורגשי, במיוחד כאשר מעורבים ילדים. חשוב לקחת בחשבון את טובת הילדים בעת גירושין. משמעות הדבר היא התנהלות מתורבתת

קרא עוד »

להתגרש חכם ובמהירות

להתגרש בצורה חכמה גירושין הם אף פעם לא תהליך קל ולהחלטות שתקבלו במהלך תהליך הגירושין יכולות להיות השפעה מתמשכת על הכספים, הרווחה הנפשית ורווחת ילדיכם.

קרא עוד »

הדרך להתגרש נכון

פשוט להתגרש בטוב גירושין הם לרוב תהליך קשה שעלול לגבות מחיר כלכלי ורגשי משני הצדדים המעורבים. עם זאת, בעזרת גישור גירושין והסכם גירושין מקיף ניתן

קרא עוד »

להתגרש בחוכמה

להתגרש בלי לפגוע בטובת הילדים גירושין הם החלטה שקשה לקבל, וכשההחלטה להתגרש כבר מתקבלת יכול להיות קשה עוד יותר לדאוג לכך שתהליך הגירושין יעשה בצורה

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן