עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

גישור גירושין באור יהודה | גישור משפחתי באור יהודה | חינם הספר פשוט להתגרש נכון

אם אתם גרים באור יהודה והחלטתם להתגרש בטוב דרך גישור גירושין ולא בהליך גירושין משפטי דבר ראשון אנחנו רוצים לברך אתכם על כך. זה אינו דבר שברור מאליו. דבר שני, אנו רוצים לתת לכם בחינם את הספר "פשוט להתגרש נכון" על מנת שתוכלו לנהל את תהליך הגירושין שלכם בחכמה ובצורה הטובה ביותר ולהתגרש בהסכמות וכבוד הדדי בדיוק כמו שהילדים שלכם מייחלים. כתבנו את הספר פשוט להתגרש נכון מתוך תחושת שליחות עמוקה לעזור לזוגות לנהל את תהליכי הגירושין שלהם דרך תהליך של גישור גירושין (ולא בהליך גירושין משפטי) בצורה חכמה שתמזער את הנזקים הנפשים והכלכליים להם ולילדיהם למינימום האפשרי. דרך שתאפשר להם להתגרש בטוב, להתגרש בהסכמה, להתגרש בכבוד הדדי, להתגרש בדרך שהילדים שלהם ימשיכו לאהוב את אבא ואמא ללא חשש.

אם אתם גרים באור יהודה ומחפשים תהליך גישור גירושין או גישור משפחתי דבר ראשון אנו מבקשים שתקראו את הספר פשוט להתגרש נכון, קבלו טיפים ותובנות חשובות לאחד המהלכים החשובים ביותר בחייכם ותתגרשו נכון. זיכרו, גירושין הם סיטואציה רגשית מורכבת ולכן קשה מאד לחשוב בצורה הגיונית. הרבה פעמים בתהליכי גירושין נכנסים למערכת קבלת ההחלטות רגשות של פחד, נקמה, כישלון ואכזבה שיש לדעת איך להתמודד איתם.

אלו הם רגשות מובנים וטבעיים אך יחד עם זאת חשוב לדעת שאם תחושות אלו לא יטופלו נכון בתוך תהליך הגירושין הם בקלות רבה יכולים לגרום לאסקלציה של תהליך הגירושין, לפגוע בתהליך של גישור הגירושין עד לפתיחת תיקים בבית המשפט. בני זוג שנמצאים בתחילת הדרך של תהליך הגירושין בדרך כלל אינם מבינים את המחיר הכבד שהם ישלמו בהליך גירושין משפטי שיכול להתקיים בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. כן, רוב הזוגות שמחליטים להתגרש מודעים לעניין ששווה להם יותר להתגרש בטוב ובגישור גירושין מבלי לערב את בית המשפט אבל הם לא יתאמצו מאד בכדי להגיע לכך וכל מחלוקת הקטנה ביותר שתעלה להם עם בן או בת הזוג מבחינתם יאותתו על כך שלא ניתן לנהל הליך גישור גירושין.

הסיבה לכך בלא מעט מקרים היא חוסר המודעות וההבנה העמוקה לנזק שנגרם מהליך גירושין משפטי כי הם אינם חוו זאת. תהליכי גירושין בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני הם ארוכים, יקרים ופוגעניים לכל המשפחה מאחר וכל צד בהליך מצייר את ההורה השני כדמות בעייתית על מנת לנסות להשיג את המירב בבית המשפט. לא מעט פעמים הטלת רפש, הגזמות ושקרים על הצד השני הם הכלים שמשתמשים בהם על מנת לנסות להשיג תמונה שכזו. אלו מילים שנחרטות בלב ההורים שנים קדימה ופוגעים בהם בצורה קשה. אם אתם רוצים להבין את הנזקים הגדולים של הליך גירושין משפטי לעומק הכנו סרטון שמסביר זאת בצורה מעמיקה יותר. הגישה לסרטון מכאן.

זו הסיבה שאנו הילה הבר, רם שפינר מגשרי גירושין ביחד עם עורך דין ומגשר אורי דון יחייא הקמנו את המרכז למשפט וגישור גירושין כתבנו את הספר פשוט להתגרש נכון שילמד את תושבי אור יהודה שמעוניינים להתגרש בטוב, להתגרש בהליך של גישור גירושין, בהסכמות, ויגלה צעד אחר צעד איך להתגרש נכון ללא הליך גירושין משפטי ארוך פוגעני ויקר.

את תהליך הגישור גירושין באור יהודה|גישור משפחתי באור יהודה, צריך להתחיל בקריאת הספר. גישה חינמית לספר פשוט להתגרש נכון תוכלו לקבל בלחיצה כאן או על תמונת הספר.

זאת ועוד תושבי אור יהודה שמחפשים מידע על תהליך גישור גירושין אנו מזמינים אתכם לקבל בחינם עשרות סרטוני הדרכה ומידע בבלוג שלנו שילמדו אתכם איך להתגרש נכון, איך להתגרש בטוב לטובתכם ולטובת ילדכם.

אנו מאחלים לכם המון בהצלחה בתהליך הגירושין שלכם ומזמינים אתכם לשאול אותנו כל שאלה בנושא הגירושין. אם אתם רוצים להכיר אותנו טוב יותר לחצו כאן.

זיכרו, תושבי אור יהודה, גישור גירושין שומר עליכם ועל ילדכם כלכלית ורגשית.

רם שפינר הילה הבר ועורך דין אורי דון יחייא מלמדים ומייעצים איך להתגרש נכון

גישור גירושין זה לא רק המקצוע שלנו אלא בעיקר השליחות שלנו! אנו יודעים על בשרינו ומזוגות שליווינו מה הם התחושות, הפחדים והחששות בתהליך. אנו גם מודעים לנזק הכלכלי והנפשי שהליך משפטי גורם לבני הזוג ובעיקר לילדים בתהליך הגירושין. לכן החלטנו שנעשה הכל בכדי למזער את הנזקים האלו. נזקים שבלא מעט פעמים יש להם השלכות לדורות קדימה ולכן מבחינתיו כל זוג שנצליח להציל מהליך משפטי כאילו הצלנו דורות שלמים.

עורך דין ומגשר אורי דון יחייא ביחד עם הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין הם מייסדי המרכז למשפט וגישור גירושין

גישור גירושין באור יהודה – להתגרש נכון באור יהודה – טיפול זוגי באור יהודה – גישור משפחתי באור יהודה

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן