עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

טיפול זוגי ואימון זוגי לשיקום הזוגיות ביהוד

רם שפינר מאמן לשיקום הזוגיות ומגשר גירושין

אם הגעתם לדף זה זה אומר שכנראה הזוגיות שלכם נמצאת בקשיים ואתם מחפשים דרך לשקם את הזוגיות. דבר ראשון שאנחנו רוצים לומר לכם – כל הכבוד! לא לכל הזוגות שחווים קשיים בזוגיות יש את הרצון והכוחות לתת הזדמנות נוספת לזוגיות שלהם. יש לא מעט שמוותרים. אם עדיין יש לכם רגשות כלפי בן או בת הזוג שלכם עדיף להתאמץ ולתת עוד צ'אנס לזוגיות לטובתכם ולטובת ילדכם. יחד עם כל זה חשוב לנו להבהיר שעל מנת לשקם את הזוגיות נדרשת עבודה ומחויבות. דברים לא קורים סתם. כלומר, אם עד עכשיו מה שעשיתם על מנת להציל ולשקם את הזוגיות שלכם לא עבד, אז כנראה שתידרשו לעשות דברים אחרים על מנת שהזוגיות תשתקם.

בתהליך האימון לשיקום זוגיות אנחנו נעבוד יחד על שידרוג דרכי המחשבה בכל הקשור לנושא הזוגיות, תשדרגו את התקשורת ביניכם ותקבלו ביחד ולחוד שיעורי בית ברמת העשייה שתעזור לכם ליצור מומנטום של חזרה לאהבה והתשוקה שהייתה ביניכם בתחילת הדרך. תהליך האימון הזוגי לשיקום הזוגיות תחום בזמן של שלושה חודשים שלאחריהם תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם פניכם לשלום בית או אפשרויות אחרות.

למי מתאים טיפול זוגי או אימון זוגי לשיקום הזוגיות?

האימון הזוגי לשיקום הזוגיות מתאים לזוגות שחווים קשיים בזוגיות שלהם, אך מרגישים שהם לא רוצים לוותר עליה בקלות ומוכנים להיתאמץ ולשדרג את עצמם מחשבתית ומעשית על מנת לשמור ולשקם את הזוגיות.

אם אתם תושבי יהוד ומחפשים דרך לשקם את הזוגיות שלכם אנו מזמינים אתכם לתהליך אימון זוגי לשיקום הזוגיות שייערך ביהוד ברחוב מנחם בגין 5.

כמה זמן אורך האימון הזוגי לשיקום הזוגיות ביהוד?

תהליך האימון לשיקום הזוגיות ביהוד בשיטתי לוקח כ- 12 מפגשים בשלושה חודשים. לאחר התהליך, בני הזוג יבינו בצורה טובה יותר על עצמם עד כמה הם מחוייבים לתהליך של הצלת הזוגיות שלהם ויוכלו לבחור בצורה מושכלת יותר מה הצעד הבא שלהם.

מה שונה תהליך האימון הזוגי מתהליכים אחרים של טיפול זוגי?

האימון הזוגי לשיקום הזוגיות הוא תהליך ממוקד ותחום בזמן. האני מאמין שלי שאם תוך שלושה חודשים של עבודה איתי אתם לא מרגישים שהזוגיות שלכם משתפרת בצורה משמעותית אז כנראה שאתם צריכים לשקול פתרונות אחרים. יחד עם זאת אם יש בכם רצון אמיתי לשקם את הזוגיות שלכם ותעמדו במפגשים ובמשימות שתקבלו בתהליך האימון, סיכויי ההצלחה לשיקום הזוגיות שלכם יעלו משמעותית.

מתי ניתן להפסיק את תהליך האימון לשיקום הזוגיות?

האימון הזוגי לשיקום הזוגיות הוא תהליך וולנטרי. כלומר התהליך אינו בכפייה וכל אחד מכם יכול להחליט אם להפסיק את האימון בכל נקודת זמן שירצה.

האם אפשר לבוא לאימון לשיקום הזוגיות ביהוד באופן פרטני?

מטרת האימון לשיקום הזוגיות ביסודה היא יצירת מציאות חדשה ומיטיבה של המתאמנים על ידי שידרוג אישי של דרכי המחשבה, ההתנהגות והתקשורת. הדרך המועדפת להגיע לתוצאות בשיקום הזוגיות היא ששני בני הזוג יקחו בה חלק. במידה ואין הסכמה בין בני הזוג להגעה של שניהם לתהליך האימון לשיקום הזוגיות וצד אחד עדיין רוצה להגיע לתהליך על מנת לראות האם יש ביכולותו לשקם את הזוגיות יש לכך בהחלט מקום.

בסיס יסודות האימון האישי הם לקיחת אחריות אישית על הדברים שקורים לנו בחיינו וההבנה שיש ביכולתינו לשנות את התנהגות הסביבה שלנו ע"י השינויים שאנו ניישם בחיינו כתוצאה מתהליך האימון . כמו גם, ישנו סיכוי שכשבן או בת הזוג שלא רצו בהתחלה להגיע לאימון הזוגי לשיקום הזוגיות יראו שינוי כלשהוא בכם, הדבר יגרום להם לשנות את דעתם ולרצות להגיע לאימון. כל מקרה לגופו. חשוב לזכור שגם בתהליך האימון הזוגי לשיקום הזוגיות ששני בני הזוג משתתפים, החלק המשמעותי בו הוא החלק הפרטני וכל אחד מבני הזוג יעבור תהליך אימוני אישי בתוך תהליך האימוני הזוגי.

יש לכם עוד שאלות על תהליך האימון לשיקום הזוגיות? תרגישו חופשי ליצור איתי קשר. מאחל לכם בהצלחה רבה!

רם שפינר – מאמן לשיקום הזוגיות בתהליך ממוקד של 12 מפגשים ומגשר גירושין.

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן