עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

גישור גירושין ברמת גן

גישור גירושין ברמת גן – שותפות חדשה בין ההורים.

אם אתם תושבי רמת גן ומחפשים תהליך של גישור גירושין כי אתם מבינים את ההשלכות ההרסניות של תהליך גירושין משפטי, אנו רוצים לברך אתכם. אנו מברכים אתכם כי מבחינתנו זה לא ברור מאליו שבחרתם באפשרות של גישור גירושין על מנת לגבש הסכם גירושין שמוסכם על שניכם.

לפני שנסביר עוד על הליך של גישור גירושין, אנו רוצים לתת לכם, תושבי רמת גן, במתנה את ספר ההדרכה "פשוט להתגרש נכון". בכדי לקבל את הספר לחצו כאן. 

לא מעט זוגות שמגיעים להחלטה שהם רוצים להתגרש פועלים מפחד, חוסר ביטחון ולפעמים רצון לנקמה. פעמים רבות תחושות אלו גורמות להם לפנות להליך גירושין משפטי ארוך, הרסני יקר ופוגעני. העניין הוא שבתוך ההליך הזוגות לא מבינים שהליך גירושין משפטי פוגע בהם ובמשפחה כולה מבלי שהם מבינים זאת ושלא באשמתם. הרי ידוע שתהליך גירושין מלווה בטלטלה רגשית גדולה. זוהי תקופה מאתגרת מאד. מצד אחד המצב הרגשי אינו במיטבו ומצד שני בני הזוג נדרשים לקבל החלטות משמעותיות שיקבעו את עתידם ואת עתיד ילדיהם.  בהליך גירושין משפטי בניגוד להליך של גישור גירושין, אין כמעט התייחסות למצב הרגשי של בני הזוג. לעומתו בהליך של גישור גירושין המגשרים נותנים למצבם הרגשי של המתגרשים מקום נכבד. זאת ועוד, בהליך גירושין משפטי נלקחת מבני הזוג יכולת ההחלטה על עתיד משפחתם מאחר והשופט או השופטת הם אלו שיקבעו את עתידם של בני הזוג והמשפחה כולה, את זמני ההורות של כל הורה עם הילדים, סכום המזונות ואיך יתחלק הרכוש בין ההורים.

בהליך גירושין משפטי ההורים מאבדים את היכולת שלכם לקבוע את עתידם ונותנים לגורם זר, בית המשפט, לקבוע אותו.

לעומת  זאת, הליך של גישור גירושין שמתקיים בכל חלקי הארץ הכוללים את הישובים רמת גן, קריית אונו, פתח תקווה, יהוד, ראשון לציון והסביבה מאפשר לבני הזוג שליטה מלאה בעתידם. ביחד עם מגשר הגירושין – מגשרת הגירושין – מגשרי הגירושין בני הזוג קובעים איך תראה השותפות החדשה שלהם. כן, ככה אנחנו רואים תהליך של גישור גירושין – תהליך של יצירת שותפות חדשה. שותפות חדשה של הורים המגדלים יחד ילדים אך אינם גרים ביחד.

כפי שציינו, תושבי רמת גן שהחליטו להתגרש ומחפשים הליך של גישור גירושין ברמת גן אנו נותנים לכם במתנה את ספר ההדרכה שכתבנו "פשוט להתגרש נכון" ספר שיגלה לכם צעד אחר צעד איך להתגרש בטוב, איך להתגרש נכון, איך להתגרש בהסכמה ואיך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית.

לא משנה באיזו דרך תבחרו להתגרש ומי בחרתם שיעזור לכם בתהליך הגירושין שלכם אנו מבקשים מכם שתקראו את הספר "פשוט להתגרש נכון" הוא בחינם, הוא דיגיטלי, קליל לקריאה והוא יכול להיות אצלכם תוך שניות בלחיצה כאן. לא רק זאת, אנו ממליצים לכם לצפות בחינם בעשרות סרטוני ההדרכה שעשינו בנושא הגירושים שילמדו אתכם איך להתגרש נכון, איך להתגרש בטוב לטובתכם ולטובת ילדכם במינימום נזקים כלכליים ונפשיים לעצמכם וילדכם. 

אם גורל משפחתכם חשוב לכם (ואם הגעתם לכאן אז אנו בטוחים שהוא חשוב לכם) אל תדלגו על השלב הזה כי ידע הוא כוח.

כשמדובר בגירושין אתם צריכים הרבה ידע מקדים שימנע מכם לעשות טעויות משמעותיות בתהליך הגירושין שלכם. טעויות שיכולות להזיק לכם ולילדכם בצורה קשה.

תושבי רמת גן המעוניינים להתגרש בהליך של גישור גירושין אם לאחר שתקראו את הספר פשוט להתגרש נכון תרגישו שיש לכם עוד שאלות אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לענות לכם על כל השאלות שלכם.

מאחלים לכם המון בהצלחה.

רם שפינר – מגשר גירושין ומאמן לשיקום הזוגיות.

הילה הבר  – מגשרת גירושין.

אורי דון יחייא – עורך דין ומגשר.

המרכז לאימון, גישור גירושין ומשפט נותן מענה של 360 מעלות לזוגות הנמצאים במשבר ביחסים ביניהם. המענה כולל אימון לשיקום זוגיות, אימון אישי, גישור גירושין וייעוץ משפטי. 

 

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן