המרכז למשפט וגישור גירושין - עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין ורם שפינר מאמן ומגשר גירושין
גישור גירושין, ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות

יועץ זוגי – ייעוץ זוגי בעזרת אימון זוגי

ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי בהחלט טוב יותר אם נעשה עם שני בני הזוג יחד בפגישות משותפות אך לפעמים רק אחד מבני הזוג מעוניין בייעוץ זוגי ואילו השני יסרב מסיבות שונות ומגוונות כמו חוסר אמון או פתיחות מוגבלת. בן הזוג שמעוניין בקבלת עזרה יגיע לבדו, אך בלי להסתיר זאת מבן הזוג.

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין. קיבלתם החלטה להיפרד? אתם בוודאי יודעים כי להליך הגירושין השלכות רבות על חייכם. על מנת לשמור על האינטרסים שלכם בגירושין וכדי להקל עד כמה שניתן עליכם, על ילדיכם ושאר בני המשפחה ניתן לפנות ליועץ גירושין ולקבל בהליך של ייעוץ גירושין את הכלים המתאימים לצורך זה

כמה זמן אורך טיפול זוגי/אימון זוגי/ אימון לשיקום הזוגיות?

קשה מאד לתת תשובה מדויקת לכמות הטיפולים/האימונים הזוגיים הנדרשת על מנת לשקם זוגיות שנמצאת במשבר. כל מקרה צריך להיבחן לגופו. הפרמטרים המרכזיים שישפיעו על אורך הטיפול יהיו

1.      תזמון הגעתם של הזוגות לאימון הזוגי מיום תחילת המשבר

2.      מבנה אישיותם של בני הזוג

לאחר בחינה של אלו יוכל המטפל המאמן הזוגי להעריך את סיכויי הצלחת הטיפול הזוגי/אימון זוגי ואורכו.

רם שפינר מאמן לשיקום הזוגיות ומגשר גירושין – עוזר לבני הזוג לשקם את הזוגיות ב 12 מפגשים ורק אם התהליך לא צולח לעבור תהליך של גישור גירושין היוצר שותפות חדשה בין בני הזוג המגובה בהסכם גירושין/הסכם גירושין ולחילופין שלום בית.  

אימון זוגי

במהלך אימון זוגי מוגדרות מטרות שנקבעו כיעד כמו מניעת קונפליקטים והתמודדות נכונה במידה והם עולים. נרכשות מיומנויות לתקשורת טובה יותר.

המאמן מדריך את בני הזוג לזהות את הדרכים לשיפור ההתנהלות במהלך הזוגיות.
במהלך אימון זוגי נוגעים בסיטואציות של חיי היום יום כמו: התנהלות כספית טובה יותר, שיפור מיומנויות תקשורת התמודדות עם קונפליקטים ומשברים.
אימון זוגי מומלץ לזוגות המתמודדים עם משברים בזוגיות, קשיים כלכליים, אי שיתוף פעולה בחינות הילדים, חלוקת נטל, קשיים מיניים, בגידה, אלימות וכו'.

פוסטים אחרונים

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן