עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

יועץ זוגי – ייעוץ זוגי בעזרת אימון זוגי

ייעוץ זוגי

הוא לא מבין אותי. היא לא יודעת להעריך. הוא חושב רק על עצמו ולא באמת מקשיב. כל מה שאני עושה זה לא מספיק לה. הוא מגיע הבייתה, מרוכז בעצמו ולא מנתק את הטלפון. היא כל הזמן מתלוננת שהיא עושה הכל!. הוא כל הזמן מעביר עלי ביקורת. מכל דבר קטן היא עושה סיפור גדול. הוא מדבר אליי ממש לא יפה. היא כל הזמן מעבירה עלי ביקורת! אלו רק חלק מהדברים שאנו מתמודדים איתם במהלך אימונים לשיקום הזוגיות. ככל שמטפלים בתחושות אלו מוקדם כך הסיכוי לשיקום הזוגיות גדול יותר. ככל שדוחים את העניין הפערים גדלים ויהיה קשה יותר לשקם את הזוגיות. אנו מציעים מסלול ממוקד ותחום בזמן: 12 מפגשים שלאחריהם בני הזוג מחליטים האם להישאר יחד או להתחיל איתנו בתהליך של גישור גירושין. רוצים לתת עוד צ'אנס לשקם את הזוגיות לפני ההחלטה אם להתגרש או להישאר – דברו איתנו!

ייעוץ זוגי, אימון זוגי בהחלט טוב יותר אם נעשה עם שני בני הזוג יחד בפגישות משותפות אך לפעמים רק אחד מבני הזוג מעוניין בייעוץ זוגי או אימון זוגי ואילו השני יסרב מסיבות שונות ומגוונות כמו חוסר אמון או פתיחות מוגבלת. בן הזוג שמעוניין בקבלת עזרה יגיע לבדו, אך בלי להסתיר זאת מבן הזוג.

כמה זמן אורך טיפול זוגי/אימון זוגי/ אימון לשיקום הזוגיות?

קשה מאד לתת תשובה מדויקת לכמות הטיפולים/האימונים הזוגיים הנדרשת על מנת לשקם זוגיות שנמצאת במשבר. כל מקרה צריך להיבחן לגופו. הפרמטרים המרכזיים שישפיעו על אורך הטיפול יהיו

1.      תזמון הגעתם של הזוגות לאימון הזוגי מיום תחילת המשבר.

2.      מבנה אישיותם של בני הזוג.

לאחר בחינה של אלו יוכל המטפל המאמן הזוגי להעריך את סיכויי הצלחת הטיפול הזוגי/אימון זוגי ואורכו.

רם שפינר מאמן לשיקום הזוגיות ומגשר גירושין – עוזר לבני הזוג לשקם את הזוגיות ב 12 מפגשים ורק אם התהליך לא צולח לעבור תהליך של גישור גירושין היוצר שותפות חדשה בין בני הזוג המגובה בהסכם גירושין/הסכם גירושין ולחילופין שלום בית.  

אימון זוגי

במהלך אימון זוגי מוגדרות מטרות שנקבעו כיעד כמו מניעת קונפליקטים והתמודדות נכונה במידה והם עולים. נרכשות מיומנויות לתקשורת טובה יותר.

המאמן מדריך את בני הזוג לזהות את הדרכים לשיפור ההתנהלות במהלך הזוגיות.


במהלך אימון זוגי נוגעים בסיטואציות של חיי היום יום כמו: התנהלות כספית טובה יותר, שיפור מיומנויות תקשורת התמודדות עם קונפליקטים ומשברים.
אימון זוגי מומלץ לזוגות המתמודדים עם משברים בזוגיות, קשיים כלכליים, אי שיתוף פעולה בחינות הילדים, חלוקת נטל, קשיים מיניים, בגידה, אלימות וכו'.

יש לכם שאלות על תהליך האימון לשיקום הזוגיות? דברו איתנו ונשמח לענות 

פוסטים אחרונים

הסכם גירושים תוך שבוע

האם אפשרי להתגרש תוך שבוע זה לא סוד שתהליכי גירושים הם מהאירועים הקשים ביותר שבני האדם עוברים בחייהם הן בהבט הנפשי והן בהבט הכלכלי. ישנם

קרא עוד »

הדרך המחתרתית להתגרש

להתגרש מהר בדרך מחתרתית זה לא סוד שרוב תהליכי הגירושין מלווים בלחץ כבד אותו חווים בני הזוג הן ברמה הנפשית והן ברמה הכלכלית. אחת הסיבות

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן