עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

הצלחה בתהליכי גירושין – גישור גירושין ע"י שני מגשרים

פורסם ב: 24.01.2021 14:30 בישראל היום

התקופה שבין ההחלטה להתגרש ועד הסדרת הגירושין באופן רשמי מבחינת גיבוש הסכם הגירושין ומתן הגט הן בין תקופות המשבר הגדולות ביותר שחווה אדם במהלך חייו. תקופה זו מלווה בסערת רגשות ובני הזוג חווים תחושות כמו פחד, אכזבה, כישלון, ירידה בהערכה עצמית ולפעמים רצון לנקמה ומפגש ראשוני עם קונפליקטים בנושאים – משמורת הילדים (זמני הורות), חלוקת הרכוש, מזונות הילדים והסדרת הגט.

זוהי תקופה שבני הזוג שואלים את עצמם ואת הסביבה הקרובה אליהם הרבה שאלות מהותיות להמשך חייהם: איך ייראה הקשר שלי עם הילדים, האם אסתדר כלכלית, איך תתבצע חלוקת הרכוש המשותף, מזונות, משמורת, הסדרי הגט, האם להתגרש דרך תהליך של גישור גירושין או בהליך גירושין משפטי, האם לפתוח תיק בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, מתי נכון להגיד לילדים על ההחלטה של ההורים להתגרש ועוד.

אנו במרכז למשפט וגישור גירושין משתמשים בתהליכי גישור הגירושין שלנו במונחים שעוזרים לבני הזוג להגיע להסכמות בצורה טובה יותר. למשל, להסכם הגירושין אנו קוראים הסכם לשותפות חדשה. הסיבה לכך היא שכשיש ילדים לבני הזוג וטובתם לנגד עיניהם חשוב שההורים ימשיכו להיות בקשר. כלומר הקשר משתנה משותפות של קשר זוגי ורומנטי המתנהל בבית אחד לשותפות של קשר שברובו יתקיים לטובת מזעור הנזקים בפגיעה בילדים והתנהלות חדשה של הילדים בשני הבתים. קשר שצריך להיות חתום ומוסכם בהסכם לשותפות החדשה בין ההורים, שימשיכו שניהם להיות הורים לאותם ילדים. לא רק זאת, כשבאים לשולחן הגישור גירושין והמטרה היא להשיג הסכם לשותפות חדשה ולא "הסכם גירושין" האנרגיה בתהליך משתנה לטובה ועוזרת לבני הזוג לראות את טובת הילדים ולהגיע להסכמות מהר יותר. לכן הסכם גירושין אאוט, הסכם לשותפות חדשה אין.

בדיוק בנושאים אלו הזמינו אותנו לכתוב מאמר בעיתון ישראל היום להמשך קריאה בישראל היוםhttps://www.israelhayom.co.il/article/843455

ייצוג משפטי בגירושין
המרכז למשפט וגישור גירושין. נותנים מענה של 360 מעלות לזוגות שהחליטו להתגרש. גישור גירושין, אימון למתגרשים, ייצוג וייעוץ משפטי, חידוש קשר עם הילדים, הסכמי ממון, הסכם גירושין, הסכם לשלום בית ולחילופין גירושין ועוד.

מייסדי המרכז למשפט וגישור גירושין הם עורך דין ומגשר אורי דון יחייא ומגשרי הגירושין הילה הבר ורם שפינר ששמו להם למטרה לעזור לזוגות שהחליטו להתגרש לעשות זאת במינימום נזקים נפשיים וכלכליים לעצמם וילדיהם.

יש לכם שאלות בכל הקשור לנושא גירושין אל תהססו ופנו אלינו למרכז למשפט וגישור גירושין

טלפון : 0546212512

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן