עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

גישור משפחתי באמצעות שני מגשרים – רם והילה

מה שמאפיין גישור משפחתי זה שהוא יכול לעסוק בקונפליקטים בין מספר בני משפחה ולא רק שניים. סכסוך למשל בין הורה לבנו או ביתו – במצבים של נתק בין הורים וילדים בכל גיל או נתק בין אחים וקרובי משפחה נוספים. על אחת כמה וכמה כשמדובר בסכסוך בין בני או בנות זוג.

סכסוך משפחתי נפוץ למדי במשפחות רבות. כמעט ואין משפחה בה לא קיימים סכסוכים ואז נדרש גישור משפחתי. זה קורה לדוגמה גם בעת מחלוקות על ירושה, סכסוכים בין אחים, סכסוכים בין הורים וילדים. גישור משפחתי הינו הליך המיועד לפתרון סכסוכים משפחתיים בצורה מהירה, יעילה אשר שתשאיר את בני המשפחה מלוכדים ותמנע את פירוק המשפחה.

בכתבה בהארץ, אנו מציגים מודל גישור משפחתי בעזרת 2 מגשרים שמייצגים בצורה מאוזנת את הצדדים בעת ביצוע גישור למשפחה ומצליחים לפתור קונפליקטים במהירות ובהצלחה רבה.

"מודל גישור באמצעות שני מגשרים – גבר ואישה, מספק כמה יתרונות משמעותיים אומר רם שפינר, "כבר בתחילת התהליך, כשבני זוג בשלב הגירושין טעונים ומלאי אמוציות, הנוכחות של גבר ואישה ביחד מקלה עליהם מאוד זה מייצר תחושת איזון. גם עצם השיח בינינו, כבני זוג, שנעשה באופן רגוע, מכבד, קשוב, והדרך בה אנו 'מעבירים את מטה הדיבור' מאחד לשנייה, מקרין רוגע באופן אוטומטי על בני הזוג ונותן להם כלים והשראה לתקשורת מכבדת על אף המחלוקות והכעסים. כלים שגם ישמשו אותם לפתרון קונפליקטים עתידיים. להמשך קריאה – https://www.haaretz.co.il/labels/1.9183132

המרכז למשפט וגישור גירושין 0546212512

המרכז למשפט וגישור גירושין רואה את עצמו מחויב להנגיש מידע חשוב לזוגות שהחליטו להתגרש וזאת על מנת לשמור על עצמם וילדיהם נשפית וכלכלית. אנו מזמינים אתכם לקבל את הספר פשוט להתגרש נכון שכתבנו וללמוד איך להימנע מטעויות שזוגות רבים שהחליטו להתגרש עשו. מאחלים לכם המון בהצלחה – עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, מגשר הגירושין רם שפינר והילה הבר מגשרת גירושין.

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן