רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

גישור משפחתי

גישור משפחתי בתהליכי גירושין: סגירת הפרק המשמעותי בדרך המלך

עומדים לקראת גירושים ומרגישים שהכל הולך להתפוצץ לכם בפנים? מתלבטים בין הליך גירושין משפטי שמתנהל ע"י עורכי דין לענייני משפחה בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני או תהליך של גישור גירושין המתבצע ע"י מגשר גירושין – מגשרת גירושין – מגשרי גירושין? מוזמנים לקרוא את הכתבה שביקשו מאיתנו מהמרכז למשפט וגישור גירושין לכתוב לעיתון הארץ.

גם שנראה שאין סיכוי וחילוקי הדעות רבים לא מאוחר לסגור את העניינים בדרכי נעם ובתוצאה סופית מספקת עבור שני הצדדים. גישור משפחתי -גישור גירושין או כמו שאנחנו יותר אוהבים לקרוא לו "גישור לשותפות חדשה" הוא הפתרון בשבילכם מאמר שהתבקשנו לכתוב באתר הארץ פורסם ב-24.09.20 –

https://www.haaretz.co.il/labels/1.9183132

רם שפינר מגשר גירושין ומשפחה והילה הבר מגשרת גירושין ומשפחה ועורך דין ומגשר אורי דון יחייא.

במרכז למשפט וגישור גירושין אני עוזרים לזוגות שהחליטו להתגרש, להתגרש יפה, להתגרש בטוב דרך תהליך של גישור גירושין וזאת לא לפני שבודקים אם יש סיכוי לשיקום הזוגיות. תהליך גישור הגירושין שונה מאד מתהליך גירושין משפטי בו בני הזוג נותנים לבית המשפט להחליט כיצד יראו חייהם בעתיד. הליך גירושין משפטי הינו יקר יותר, ארוך יותר ומשאיר צלקות רבות לכל בני המשפחה ובעיקר לילדים. לעומתו, תהליך של גישור גירושין מאפשר לבני הזוג לקבל החלטה משותפת כיצד חיי המשפחה כולה תראה. מבחינתינו גישור גירושין היא שליחות ולא רק עבודה.

מאחלים לזוגות שהחליטו להתגרש שישכילו לבחור בערוץ גישור הגירושין בתהליך הגירושין שלהם ולא יגררו להליך גירושין משפטי המתנהל בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני ומנוהל ע"י עורכי דין שבסופו שופט או שופטת מחליטים על עתידם של המשפחה.

אם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך של גישור גירושין, זקוקים לייעוץ משפטי או גישורי פנו אלינו ונעשה את המיטב לעזור לכם.

בהצלחה,

חברי המרכז למשפט וגישור גירושין

עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, רם שפינר מגשר גירושין ומאמן, הילה הבר מגשרת גירושין ומשפחה.

המרכז למשפט וגישור גירושין נותן מענה של ייעוץ משפטי וגישור גירושין לזוגות שהחליטו להתגרש. במרכז פועלים עורך דין ומגשר אורי דון, רם שפינר מגשר גירושין ומאמן והילה הבר מגשרת גירושין. המרכז למשפט וגישור גירושין מציע את הספר "פשוט להתגרש נכון" בחינם על מנת לתת כלים וידע משמעותיים לזוגות שהחליטו להתגרש על מנת שימנעו מטעויות יקרות ופוגעניות כלכלית ונפשית לעצמם וילדיהם.

צריכים ייעוץ ראשוני לגבי גישור גירושין או ייעוץ משפטי,

פנו אלינו ונשמח לעזור.

המרכז למשפט וגישור גירושין 0546212512

המרכז למשפט וגישור גירושין רואה את עצמו מחוייב להנגיש לזוגות שהחליטו להתגרש חומר חינמי חשוב שיכול לעזור להם לחשב מסלול נכון לניהול תהליך הגירושין שלהם. אנו מזמינים אתכם לקבל בחינם את הספר "פשוט להתגרש נכון" שכתבנו ולהימנע מטעויות רבות שזוגות רבות שהיו בתהליכי גירושין עשו וללמוד מטעויותיהם ולהימנע מהם על מנת לשמור על עצמכם וילדכם נפשית וכלכלית.

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן