המרכז למשפט וגישור גירושין - עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין ורם שפינר מגשר גירושין
גישור גירושין, ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות

גישור משפחתי

גישור משפחתי: סגירת הפרק המשמעותי בדרך המלך

עומדים לקראת גירושים ומרגישים שהכל הולך להתפוצץ לכם בפנים? מתלבטים בין הליך גירושין משפטי או תהליך של גישור גירושין? מוזמנים לקרוא את הכתבה שביקשו מאיתנו לכתוב לעיתון הארץ.

עוד לא מאוחר לסגור את העניינים בדרכי נעם ובתוצאה סופית מספקת עבור שני הצדדים. גישור משפחתי הוא הפתרון בשבילכם מאמר שהתבקשנו לכתוב באתר הארץ פורסם ב-24.09.20 –

https://www.haaretz.co.il/labels/1.9183132

רם שפינר מגשר גירושין ומשפחה והילה הבר מגשרת גירושין ומשפחה ועורך דין ומגשר אורי דון יחייא.

במרכז למשפט וגישור גירושין אני עוזרים לזוגות שהחליטו להתגרש, להתגרש יפה, להתגרש בטוב דרך תהליך של גישור גירושין וזאת לא לפני שבודקים אם יש סיכוי לשיקום הזוגיות. תהליך גישור הגירושין שונה מאד מתהליך גירושין משפטי בו בני הזוג נותנים לבית המשפט להחליט כיצד יראו חייהם בעתיד. הליך גירושין משפטי הינו יקר יותר, ארוך יותר ומשאיר צלקות רבות לכל בני המשפחה ובעיקר לילדים. לעומתו, תהליך של גישור גירושין מאפשר לבני הזוג לקבל החלטה משותפת כיצד חיי המשפחה כולה תראה. מבחינתינו גישור גירושין היא שליחות ולא רק עבודה.

מאחלים לזוגות שהחליטו להתגרש שישכילו לבחור בערוץ גישור הגירושין בתהליך הגירושין שלהם.

אם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך של גישור גירושין, זקוקים לייעוץ משפטי או גישורי פנו אלינו ונעשה את המיטב לעזור לכם.

בהצלחה,

חברי המרכז למשפט וגישור גירושין

עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, רם שפינר מגשר גירושין ומאמן, הילה הבר מגשרת גירושין ומשפחה.

המרכז למשפט וגישור גירושין נותן מענה של ייעוץ משפטי וגישור גירושין לזוגות שהחליטו להתגרש. במרכז פועלים עורך דין ומגשר אורי דון, רם שפינר מגשר גירושין ומאמן והילה הבר מגשרת גירושין. המרכז למשפט וגישור גירושין מציע את הספר "פשוט להתגרש נכון" בחינם על מנת לתת כלים וידע משמעותיים לזוגות שהחליטו להתגרש על מנת שימנעו מטעויות יקרות ופוגעניות כלכלית ונפשית לעצמם וילדיהם.

צריכים ייעוץ ראשוני לגבי גישור גירושין או ייעוץ משפטי,

פנו אלינו ונשמח לעזור.

המרכז למשפט וגישור גירושין 0546212512

המרכז למשפט וגישור גירושין רואה את עצמו מחוייב להנגיש לזוגות שהחליטו להתגרש חומר חינמי חשוב שיכול לעזור להם לחשב מסלול נכון לניהול תהליך הגירושין שלהם. אנו מזמינים אתכם לקבל בחינם את הספר "פשוט להתגרש נכון" שכתבנו ולהימנע מטעויות רבות שזוגות רבות שהיו בתהליכי גירושין עשו וללמוד מטעויותיהם ולהימנע מהם על מנת לשמור על עצמכם וילדכם נפשית וכלכלית.

פוסטים אחרונים

יצר נקמנות בגירושין

סכנות הרצון לנקמה בתהליכי גירושין נ-ק-מ-ה…מכירים את התחושה? יצר הנקמנות הוא חזק ומסוכן מאד במיוחד שמדובר בתהליכי גירושין בין הורים. מישהו פגע בכם / עבד

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן