המרכז למשפט וגישור גירושין - עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין ורם שפינר מגשר גירושין
גישור גירושין, ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, אימון אישי לצמיחה ממשברים ושיקום הזוגיות

ייצוג משפטי בגירושין

ייצוג משפטי בהליך גירושין

חשיבותו של ייצוג משפטי בהליכי גירושין הוא רב.
הליך גירושין הינו תהליך מורכב וטעון, אך אם נעשה ניסיון באמצעות גישור גירושין שלא צלח – זה מחייב התמודדות בו זמנית במישור האישי, רגשי ובה בעת גם במישור הכלכלי והמשפטי.

עורך דין ומגשר אורי דון יחייא

גישת המרכז למשפט וגישור גירושין שנוסד ע"י מגשר הגירושין רם שפינר, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא והילה הבר מגשרת גירושין היא תמיד לעשות הכל על מנת לפתור סכסוכי גירושין ומשפחה מחוץ לכותלי בית המשפט. לפעמים המציאות אינה מאפשרת זאת בשלבים הראשוניים וצד אחד תובע את הצד השני למרות כל הנסיוניות. בגישתינו גם אם הוגשה תביעה משפטית אין זה אומר ב100% שההליך יוכרע בבית המשפט.

יכול להיות שלמרות שהוגשה תביעה משפטית הצדדים יגיעו להסכמות ביניהם במקביל להליך הגירושין המשפטי וזאת ע"י שיחות בין הצדדים / בין עורכי דינם או צדדים שלישים אחרים. ויותר מכך גם אם יוחלט שאין ברירה או כאסטרטגיה נכון יהיה להגיש מסמכים לבית המשפט, עדיין לכל אורכו של התהליך גישת הניסיון להגעה להסכמות שיובילו להסכם גירושין או כפי שאנו יותר אוהבים לקרוא לו "הסכם לשותפות חדשה" שיהיו מקובלות על שני הצדדים מחוץ לכותלי בית המשפט תוביל את הדרך.

אורי דון יחייא המשמש כעורך הדין של המרכז למשפט וגישור גירושין הינו עורך דין ומגשר מוסמך, מומחה לענייני משפחה, מגשר גירושין, מגשר בסכסוכים משפחתיים, ייצוג משפטי בהליך גירושין, מייצג את לקוחותיו כעורך דין בבית המשפט ובבית הדין הרבני במסירות, מקצועיות ונאמנות כשתמיד לנגד עיניו טובת ילדיהם של בני הזוג.

ייחודיות המרכז למשפט וגישור גירושין בייצוג משפטי בהליך גירושין

לא פעם הליכי גירושין משפטיים גורמים לטלטלה נפשית להורים המיוצגים בבית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני. טלטלה נפשית שמקשה על ההורים לקבל החלטות שיקדמו אותם לפיתרון. הטלטלה הנפשית וחוסר היכולת לקבל החלטות משאירה את המשפחה כולה (ההורים והילדים) במצב של קיפאון שלילי ובמקרים מסויימים להחמרה. כמובן שאין לקבל החלטות מהירות ופזיזות בתהליכי גירושין משפטיים אך מצד שני יש להבין שמשיכת זמן רב מידי של חוסר וודאות במשפחה תחמיר את מצבם הנפשי של ההורים והילדים. זו הסיבה שהמרכז למשפט וגישור גירושין מנגיש לצד הייצוג משפטי שרות של קואוצ'ינג (אימון אישי) למתגרשים וזאת על מנת שיוכלו לפעול מתוך הגירסה הכי טובה שלהם בשעת משבר זו.

המרכז למשפט וגישור גירושין, פיתח שיטה כיצד להשיג את הדברים החשובים ללקוחותיו בגירושין או בסכסוכים משפחתיים מהר וללא מלחמות מיותרות, גם אם הצד השני אינו משתף פעולה. בתחום זה המרכז למשפט וגישור גירושין משלב כלים מגוונים מתחומי הגישור, ניהול, יזמות, פסיכולגיה, האימון (קואצ'ינג) ו- NLP.

עורך דין גירושין

האני מאמין של המרכז לגישור גירושין הינו, שיש לעשות כל מאמץ כדי להצליח בזוגיות, אולם אם אין מנוס מפרידה אזי התהליך יכול להיות בונה ומעצים לשני הצדדים אם ידעו לפעול מתוך ראייה שהגירושין הם בנייה של שותפות חדשה ביניהם. עורך דין אורי דון יחייא שהינו עורך דין המרכז למשפט וגישור גירושין מופיע תדיר באמצעי התקשורת ופירסם מאמרים בנושאי גירושין וגישור, ובנוסף, מנהל את פורום גישור ב"תפוז". המרכז למשפט וגישור גירושין מסייע לבני הזוג להצליח בכך.

מידע חינם לזוגות שהחליטו להתגרש למזעור הנזקים הכלכליים והנפשיים לעצמם וילדיהם.

המרכז למשפט וגישור גירושין רואה את עצמו כמוביל בתחום גישור הגירושין ומנגיש לזוגות שהחליטו להתגרש חומר רב ערך בחינם על מנת להקל עליהם את תהליך הפרידה והגירושין.

על מנת לקבל בחינם את הספר "פשוט להתגרש נכון" לחצו כאן.

על מנת לקבל בחינם את המדריך : "7 הטעויות הנפוצות שאנשים עושים בגירושים"

על מנת לקבל בחינם את סדרת סרטונים: "איך להיות המגשר של עצמך". לחצו כאן.

הליך הגירושין אינו פשוט והוא כרוך בדאגות. מתגרשים רבים חווים פחד, חוסר אונים וחוסר ודאות לגבי מה שהולך לקרות: מה יהיה עם הילדים, המזונות, הרכוש, הגט?

עורך דין לענייני משפחה

ייצוג על ידי עורך דין לענייני משפחה בבית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני כרוך בעלויות גבוהות יותר מאשר הליך של גישור גירושין. יותר מכך, הליכי גירושין משפטיים פוגעים במשפחה כולה ובמיוחד בילדים. אנו במרכז למשפט וגישור גירושין נעשה הכל בכדי להימנע ממאבק משפטי אך אם נראה שאין שיתוף פעולה מהצד השני לפעמים לא תהיה ברירה והליך משפטי יידרש. יחד עם זאת במקביל לכל אורכו של ההליך המשפטי ייעשו ניסיונות להגיע לפיתרון שמוסכם על שני הצדדים מחוץ לכותלי בית המשפט.

גירושין שמתקבלים בגישה הנכונה ע"י בני הזוג יכולים להוביל אותם לצאת מהגירושים כשהם לא רק "שורדים" את זה, אלא צומחים מתוך זה.

מאחלים לכם המון בהצלחה!

רם שפינר מגשר גירושין, הילה הבר מגשרת גירושין ועורך דין אורי דון יחייא מייסדי המרכז למשפט וגישור גירושין.

יש לכם שאלה הקשורה לתהליכי גירושין?

גישור גירושין, הליכי גירושין משפטיים, צו מניעה, משמורת ילדים, חלוקת רכוש, הסדרי גט, הסכם ממון ועוד.. פנו אלינו ונשמח לעזור לכם.

ייצוג משפטי בגירושין
המרכז למשפט וגישור גירושין: עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, רם שפינר מגשר גירושין והילה הבר מגשרת גירושין. עוזרים לזוגות להתגרש במינימום נזקים כלכליים ונפשיים

פוסטים אחרונים

יצר נקמנות בגירושין

סכנות הרצון לנקמה בתהליכי גירושין נ-ק-מ-ה…מכירים את התחושה? יצר הנקמנות הוא חזק ומסוכן מאד במיוחד שמדובר בתהליכי גירושין בין הורים. מישהו פגע בכם / עבד

קרא עוד »

ייצוג משפטי בגירושין

ייצוג משפטי בהליך גירושין חשיבותו של ייצוג משפטי בהליכי גירושין הוא רב.הליך גירושין הינו תהליך מורכב וטעון, אך אם נעשה ניסיון באמצעות גישור גירושין שלא

קרא עוד »

הסכמי ממון

גישור בהסכמי ממון   בבואנו לדון בכתיבת הסכמי ממון יש לקחת בחשבון כי הסכם ממון צריך להתבצע בכתב. אם בני הזוג נשואים, ההסכם צריך לקבל

קרא עוד »

ניכור הורי

התמודדות עם ניכור הורי – השפעת סכסוך גירושין על הילדים מה זה ניכור הורי ? ניכור הורי הוא אחד התופעות המכוערות, מזעזעות והמסוכנות ביותר בכל

קרא עוד »

משמורת ילדים וזמני הורות

משמורת ילדים ההסכמות שהורים יצטרכו להגיע אליהם בנושא משמורת ילדים בתהליך של גישור גירושין. הסכם זמן שהות למתגרשים זו אופציה מועדפת. משמורת ילדים הינה אחת

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן