רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

גישור גירושין בתל אביב

תושבי תל אביב, גישור גירושין הוא תהליך המאפשר לבני זוג שהחליטו להיפרד לעשות זאת בצורה מכבדת שתאפשר להם להמשיך את חייהם במינימום נזקים נפשיים וכלכליים. כשבני זוג מחליטים להתגרש והם גם הורים לילדים הבחירה בתהליך גישור הגירושין היא קריטית. בהמשך מאמר זה נסביר מדוע וגם ננגיש לכם מידע חינמי רב שיעזור לכם לעבור את משבר הגירושין בצורה הטובה ביותר. מצד שמאל למאמר זה או בלחיצה כאן תוכלו להוריד בחינם את הספר "פשוט להתגרש נכון". ספר חובה באורך 67 עמודים שיגלה לכם צעד אחר צעד איך אפשר להתגרש במינימום נזקים נפשיים וכלכליים.

זה לא סוד שאחוזי הגירושים בתל אביב הם מהגדולים בישראל. למשל על פי עיתון גלובס 750 זוגות תל-אביביים התגרשו ב-2018 לעומת 649 ב-2017

מבלי להיכנס לסיבות לכך שתל אביב היא מהערים המובילות באחוזי הגירושים חשוב שבני זוג שמחליטים להתגרש יבינו שכאשר הם הורים לילדים בחירה בהליך גירושין משפטי תגדיל את אפקט הפגיעה הנפשית בעצמם ובילדיהם, תגדיל את חלוקי הדעות בין ההורים ובנוסף תעלה להורים כמה מאות אלפי שקלים שיכלו להישאר איתם.

תושבי תל אביב, כשמחליטים להתגרש יש שני אפשריות מרכזיות שאפשר לבחור בהם.

האפשרות הראשונה להתגרש היא בהליך גירושין משפטי בתל אביב

הליך זה מתנהל ע"י עורך דין לענייני משפחה או טוען רבני בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני בתל אביב. בדרך כלל בני זוג הבוחרים באפשרות זאת נמצאים בגירושין בקונפליקט גבוה ומתקשים לתקשר ביניהם. הליך גירושין משפטי הינו ארוך יקר ופוגעני וחשוב שבני הזוג יידעו זאת מראש.

האפשרות השניה להתגרש היא בתהליך של גישור גירושין בתל אביב

תהליך גישור גירושין בתל אביב יכול להתנהל ע"י אחת מארבעת האופציות הבאות:

גישור גירושין ע"י שני מגשרים

גישור גירושין ע"י מגשר גירושין

גישור גירושין ע"י מגשרת גירושין

גישור גירושין ע"י עורך דין לענייני משפחה שהינו גם מגשר גירושין.

גישור גירושין הוא גישור לשותפות חדשה בין הורים שהחליטו להתגרש.

אנו במרכז למשפט וגישור גירושין מעדיפים לקרוא לתהליך "גישור הגירושין" תהליך של "גישור לשותפות חדשה". הסיבה לכך היא מהניסיון האישי שלנו ומהניסיון של לא מעט זוגות שליוינו בתהליך.

חשוב לזכור שכשהורים לילדים מחליטים להתגרש הם צריכים להבין שלמרות הפרידה הם ימשיכו לתקשר ביניהם בכל הקשור לענייני הילדים. כלומר, ההורים יעברו משותפות של הורות וחיים זוגיים יחד באותו בית לשותפות של הורות על ילדיהם בבתים נפרדים.

המרכז למשפט וגישור גירושין בתל אביב נותן מענה של 360 מעלות לזוגות שהחליטו להתגרש

המרכז למשפט וגישור גירושין מנגיש לזוגות שהחליטו להתגרש בתל אביב מענה של 360 מעלות בכל הקשור לגירושין. המענה כולל תהליכי גישור גירושין, ייצוג משפטי, ייעוץ משפטי, אימון למתגרשים, הסכם שלום בית ולחילופין גירושין, אימון לאחר גירושים.

מייסדי המרכז למשפט וגישור גירושין הם רם שפינר מגשר גירושין ביחד עם הילה הבר מגשרת גירושין ועורך דין ומגשר אורי דון יחייא. כל חברי המרכז הם גרושים בעצמם, הורים לילדים ומבינים מבפנים את הקושי הנפשי העובר על בני זוג וילדיהם בתהליך. עובדה זאת ביחד עם הניסיון המקצועי שנצבר במרכז בעשרות שנים האחרונות מאפשרת למגשרי המרכז לעזור לזוגות שהחליטו להתגרש לעבור את תהליך הגירושין במינמום נזקים נפשיים וכלכליים.

אם יש לכם שאלות בכל הקשור לגירושין בכלל ולגישור גירושין בתל אביב בפרט הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר ונשמח לענות.

אם במקרה עוד לא הורדתם את ספר ההדרכה החינמי "פשוט להתגרש נכון" עשו זאת מכאן.

רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין ביחד עם עורך דין ומגשר אורי דון יחייא הם מקימי המרכז למשפט וגישור גירושין

פוסטים אחרונים

גישור גירושין ביבנה

ההחלטה להתגרש אף פעם לא קלה לבני זוג. הסיבה לכך היא שתהליכי גירושין מלווים בחששות רבים וחוסר וודאות. תקופת הזמן שבין ההחלטה להתגרש (של אחד

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן