רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

גישור גירושין – שאלות ותשובות בוערות

שאלות ותשובות בנושא גירושין וגישור גירושין

כשבני זוג מחליטים להתגרש הם מתחילים במסע חדש שאינו מוכר להם. מסע שיש בו סימני שאלה רבים, כמו גם חששות ודאגות ברמה האישית, משפחתית וכלכלית.

זאת גם פעם ראשונה שבני הזוג נחשפים למושגים חדשים בחייהם בעקבות ההחלטה להתגרש. מושגים כמו: מזונות ילדים, חלוקת רכוש, משמורת ילדים, מרוץ הסמכויות, אפוטרופסות, זמני שהות, הסדרי ראייה, גישור גירושין, יישוב סיכסוך, בית הדין הרבני, גט, בית המשפט לענייני משפחה,  919 בע"מ, חזקת הגיל הרך ועוד.

בגלל המידע הרב ש"נוחת" על לא מעט זוגות שהחליטו להתגרש כרעם ביום בהיר אנו במרכז למשפט וגישור גירושין החלטנו לעשות מעשה. החלטנו שנעשה סדר בכל מה שקשור לתהליכי גירושין, המשמעויות של תהליכי גירושין המתקיימים בבתי משפט ותהליכי גירושין שמתנהלים בתהליך גישור גירושין , הסכמי גירושים, הסכמי שלום בית ולחלופין גירושין ועוד. כפועל יוצא להחלטה אנו מנגישים בחינם לבני זוג שהחליטו להתגרש מידע רב באתר שלנו על מנת שהם יוכלו לצלוח את הפרידה והגירושין בצורה כזו שתמזער את הנזקים כמה שיותר וגם תתן להם תקווה לצמיחה במישור האישי והזוגי  לאחר משבר הגירושין.

אנו רואים בהנגשת המידע הזה בצורה חינמית שליחות מאחר ואנו יודעים שהיעדר ידע מתאים לכל מה שקשור לתהליך הגירושין יכול בקלות לגרור את בני הזוג לגירושים קשים אשר ישפיעו בצורה קשה על המשך חייהם של בני הזוג וילדיהם.

השלב בין ההחלטה להתגרש ועד ההגעה לחתימה של שני בני הזוג על הסכם גירושים הוא קריטי עדין ומסוכן

מניסיון רב שנים אנו יודעים שהשלב שבין ההחלטה להתגרש לבין השלב של חתימה על הסכם גירושים או כמו שאנו יותר אוהבים לקרוא לו הסכם לשותפות חדשה בין שני בני הזוג הוא שלב קריטי עדין ומסוכן. שלב בו כל טעות קטנה יכולה להוביל לכדור שלג של טעויות שיהיה קשה מאד לעצור אותן. טעויות שלפעמים מבלי שבני זוג ירגישו בכך יכולים בקלות להוביל אותם למצב של גירושים קשים, מכוערים ופוגעניים. אנו יודעים שהידע שאנו מנגישים בחינם יכול לשנות את גישתם של בני הזוג שהחליטו להיפרד ולהתגרש ולגרום לכך שהם יתגרשו בטוב – יתגרשו נכון ובמינימום נזקים נפשיים והוצאות כספיות.

גירושים קשים נקראים בשפה המקצועית גירושים בקונפליקט גבוה

בשפה המקצועית גירושים קשים נקראים גירושים בקונפליקט גבוה. זהו מצב שההורים מתקשים לתקשר אחד עם השני ובלא מעט מקרים מדובר בהליך גירושין שמתנהל בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. זהו הליך גירושין שכל הורה שוכר לעצמו עורך דין או עורכת דין לענייני משפחה והם מייצגים אותו בבית המשפט. בדרך כלל תהליכי גירושין שמתנהלים בבתי משפט מרחיבים ומגדילים את חילוקי הדעות בין בני הזוג, גורמים לנזקים נפשיים לבני הזוג וילדיהם ואת זה אנחנו רוצים למנוע בשלבים הראשונים של הפעולות לאחר ההחלטה להתגרש.

4 דרכים בהם המרכז למשפט וגישור גירושין עוזר לזוגות להתגרש בטוב

המרכז למשפט וגישור גירושין עוזר לזוגות להתגרש בטוב ב4 דרכים מרכזיות:

הדרך הראשונה שהמרכז למשפט וגישור גירושין עוזר לזוגות להתגרש בטוב היא דרך הנגשת הספר "פשוט להתגרש נכון" בחינם!

הדרך הראשונה בה אנו במרכז למשפט וגישור גירושין עוזרים לזוגות להתגרש בטוב היא ע"י כך שאנו מנגישים לזוגות שהחליטו להתגרש את הספר "פשוט להתגרש נכון" בחינם. ספר שניתן להורדה בחינם מהאתר שלנו או בלחיצה כאן. הספר הוא בן 67 עמודים ואנו מפצירים בכל זוג שבחר להיפרד ולהתגרש לקרוא אותו לפני כל פעולה שהוא עושה. זוגות רבים שבחרו להתגרש וקראו את הספר כתבו לנו שהספר עשה להם סדר בכל הנוגע לעניין הגירושים שלהם וחסך להם הרבה מאד כסף ובעיקר פגיעה נפשית בעצמם ובילדיהם.

הספר פשוט להתגרש נכון בחינם
הספר פשוט להתגרש נכון נכתב ע"י רם שפינר והילה הבר מגשרי גירושין וממיסדי המרכז למשפט וגישור גירושין
הדרך השנייה שהמרכז למשפט וגישור גירושין עוזר להתגרש בטוב היא דרך הפקת עשרות רבות של סרטוני הדרכה בנושא גירושין וגישור גירושין בחינם!

הדרך השנייה שאנו עוזרים לזוגות להתגרש בטוב היא דרך עשרות רבות של סרטוני וידאו שהפקנו והם נמצאים זמינים באתר שלנו. מכאן תוכלו לקבל גישה ישירה לסרטונים. יחד עם זאת אנו ממליצים לכם לא לוותר על הורדת הספר "פשוט להתגרש נכון" ולקבל גם אותו. בסרטוני הדרכה שהפקנו אנחנו מדברים על נושאים רבים הקשורים לתהליכי גירושים כמו: איך להודיע לילדים על ההחלטה של ההורים להתגרש, איך מתבצע תהליך גישור גירושין, איך החלטות ופסקי דין מתקבלים בבית המשפט לעניני משפחה ובית הדין הרבני, איך למזער את הפגיעה הנפשית בילדים במהלך גירושים, כמה עולה להתגרש בתהליך של גישור גירושין, כמה עולה להתגרש בתהליך גירושין משפטי, איך להימנע מהוצאות גדולות בתהליכי גירושין, מה משמעות המושג "הסדרי ראייה" לעומת "זמני שהות", מה הילדים שלכם לא מספרים לכם אך מאד רוצים שתעשו לאחר שהחלטתם להתגרש ועוד הרבה…

הדרך השלישית שהמרכז למשפט וגישור גירושין עוזר לזוגות להתגרש בטוב היא דרך שליחת עדכונים שוטפים בנושא גירושין וגישור גירושין בחינם!

הדרך השלישית שאנו במרכז למשפט וגישור גירושין עוזרים לזוגות להתגרש בטוב היא דרך אימיילים שאנו שולחים לאותם אנשים שביקשו לקבל את הספר "פשוט להתגרש נכון". באימיילים אנחנו ממשיכים לתת ערך, ידע ועדכונים בכל הקשור לענייני גירושין כמעט ברמה היומית. למדנו שקבלת ידע טוב ככל שיהיה בזבנג וגמרנו עושה את העבודה בצורה חלקית. לכן החלטנו במרכז למשפט וגישור גירושין לתת לבני זוג שרוצים למנוע מעצמם מאבקים משפטיים יקרים, ארוכים ופוגעניים לעצמם וילדיהם תזכורות ועדכונים בכל הקשור לגירושין בכלל וגישור גירושין בפרט. תזכורות שאנו שולחים אליהם למייל.

הדרך הרביעית שהמרכז למשפט וגישור גירושין עוזר לזוגות להתגרש בטוב היא ע"י הנגשת שיחת ייעוץ ראשונית בחינם!

הדרך הרביעית שאנו במרכז למשפט וגישור גירושין עוזרים לזוגות שהחליטו להתגרש לעשות זאת בדרך של גירושין בטוב היא ע"י הנגשת שיחת ייעוץ חינם שתעזור לבני הזוג לנתב את דרכם לגירושין בטוב במינימום נזקים נפשיים וכלכליים. לכל משפחה ומשפחה יש את סיפור הגירושין שלה. המידע שאנו מנגישים בחינם בנושא הגירושין הוא חשוב מאד אך יחד עם זאת אנו יודעים שצריך לעשות התאמות של הידע הרב לכל משפחה ומשפחה ולתת לה את הייעוץ הנכון ביותר ספיציפית אליהם.

עד כאן חברים… אם יש לכם עוד שאלות בכל הקשור לגירושין בכלל וגישור גירושין בפרט תרגישו חופשי לפנות אלינו ונשמח לעזור. המרכז למשפט וגישור גירושין נוסד ע"י המגשרים רם שפינר והילה הבר ביחד עם עורך דין ומגשר אורי דון יחייא. המרכז נותן מענה של 360 מעלות לזוגות שהחליטו להתגרש. המענה כולל גישור גירושין, ייעוץ גישורי, ייעות משפטי, אימון למתגרשים, אימון לשיקום הזוגיות, ייצוג משפטי, אימון ליציאה לפרק ב' ועוד.

המרכז למשפט וגישור גירושין נוסד על ידי מגשרי הגירושין רם שפינר והילה הבר כותבי הספר "פשוט להתגרש נכון" ביחד עם עורך דין ומגשר אורי דון יחייא. המרכז עובד בשיתוף פעולה עם מועדוני הצרכנות חבר, ארגון המורים ובהצדעה.

פוסטים אחרונים

גישור גירושין ביבנה

ההחלטה להתגרש אף פעם לא קלה לבני זוג. הסיבה לכך היא שתהליכי גירושין מלווים בחששות רבים וחוסר וודאות. תקופת הזמן שבין ההחלטה להתגרש (של אחד

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן