רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

מתגרשים? כל העזרה שאתם צריכים

כל העזרה שמתגרשים צריכים לפני הגירושים

כל אדם שחווה גירושים או נמצא לפני תהליך גירושים מרגיש שזוהי אחת מהתקופות הקשות והמאתגרות ביותר בחייו. זוהי תקופה שמאופיינת בחוסר וודאות והרבה מאד סימני שאלה. לא רק זאת, לצד החוסר וודאות בלא מעט פעמים מלווה גם תחושה של פגיעה באמון.

העניין הוא שדווקא בתקופה הכי סוערת זו של ההחלטה להתגרש בני הזוג צריכים לקבל החלטות משמעותיות שיקבעו איך יראו חייהם וחיי ילדיהם במהלך גיבוש הסכם הגירושין ולאחריו.

תוסיפו לכך גם את המושגים החדשים שבני הזוג נחשפים אליהם בפעם הראשונה כמו: משמורת משותפת, הסדרי ראייה, זמני שהות, זמני הורות, אפוטרופסות, בית הדין הרבני, בית המשפט לענייני משפחה, מזונות ילדים, מזונות אישה, חזקת הגיל הרך, גט ועוד וקיבלתם תקופה מאתגרת מאד.

זו הסיבה שאנו במרכז למשפט וגישור גירושין החלטנו לעשות מעשה ולהנגיש חומרים רבים בחינם לזוגות שהחליטו להתגרש על מנת שכמות הידע שלהם תגדל וכך הם יוכלו למזער את הנזקים הנגרמים כתוצאה מהגירושין ככל האפשר.

העזרה שהמרכז למשפט וגישור גירושין מנגיש למתגרשים

המרכז למשפט וגישור גירושין נוסד על ידי רם שפינר מגשר גירושין, הילה הבר מגשרת גירושין ביחד עם עורך דין ומגשר אורי דון יחייא. המרכז מתחיל את מתן העזרה בכך שאנו מנגישים בחינם את הספר "פשוט להתגרש נכון" שנכתב על ידי מגשר הגירושין רם שפינר ומגשרת הגירושין הילה הבר. לאחר שמאות אנשים קראו את הספר והשאירו לנו תגובות יוצאות דופן.

הספר פשוט להתגרש נכון בחינם
רם שפינר מגשר גירושין כותב הספר "פשוט להתגרש נכון" ביחד עם הילה הבר מגשרת גירושין ועורך דין ומגשר אורי דון יחייא הקים את המרכז למשפט וגישור גירושין הנותן מענה של 360 מעלות לזוגות שהחליטו להתגרש.

ההבטחה שלנו למתגרשים שיקראו את הספר פשוט להתגרש נכון

אנו יכולים להבטיח לכם שלאחר קריאת הספר בני הזוג ידעו טוב יותר לקבל את ההחלטה איזה מסלול גירושין יהיה נכון להם יותר לבחור: תהליך של גישור גירושין שיתבצע על ידי מגשרי גירושין או הליך גירושין משפטי בו לכל צד מבני הזוג יהיה עורך דין לענייני משפחה שייצג אותם בבית המשפט לענייני משפחה ו/או בית הדין הרבני

לאחר  קריאת הספר בני הזוג יבינו לעומק את המשמעויות של כל בחירה מבחינת עלויות, נזקים נפשיים, והיבטים נוספים לחייהם. לאחר קריאת הספר בני הזוג יקבלו בחינם ישירות לתיבת המייל שלהם חומרים נוספים ועדכונים שוטפים בנושא הגירושין שיאפשרו להם להבין עוד יותר לעומק מה הדרך הנכונה להם לפעול.

קריאת הספר "פשוט להתגרש נכון" היא קריטית להצלחתם של בני הזוג להתגרש בטוב אך אנו יודעים שלפעמים זה לא מספיק. הסיבה לכך היא שבאופן טבעי במהלך תהליך הגירושין האמוציות, הפחדים והחששות עולים על החשיבה הלוגית וגורמים לבני הזוג לא להיות בגירסה הטובה ביותר שלהם בתקופה מאתגרת זאת.

זאת הסיבה שאנו במרכז למשפט וגישור גירושין ממשיכים לשלוח אימיילים בחינם לבני הזוג לאחר קריאת הספר עם מידע חשוב וזאת על מנת שבני הזוג יקבלו תזכורות בעניין. בכך אנו עוזרים לבני הזוג לחזור ולחשוב בצורה לוגית שתאפשר להם לקבל החלטות טובות יותר להם ולילדיהם.

עוד חשוב לציין שכל חברי המרכז למשפט וגישור גירושין הינם מגשרי גירושין והורים לילדים שעברו בעצמם את טלטלת תהליך הגירושין ויודעים מבפנים איך בני הזוג מרגישים . זהו נתון חשוב שמאפשר לחברי המרכז להיות יותר מחוברים לקולות הפנימיים של בני הזוג אשר נמצאים בתהליך גירושין.

בנוסף לספר ושליחת האימיילים אנו מנגישים שיחת ייעוץ ראשונית חינם  לבני הזוג מאחר ואנו יודעים שלכל משפחה ומשפחה יש את הצרכים הספציפיים שלהם.

המענה שנותן המרכז למשפט וגישור גירושין

המרכז למשפט וגישור גירושין נותן מענה כולל של 360 מעלות לזוגות שהחליטו להתגרש. המענה כולל תהליכי גישור גירושין, ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי, אימון אישי למתגרשים, הסכמי גירושין, הסכם שלום בית ולחלופין גירושין.

יש לכם שאלות נוספות לכל הקשור לגירושין בכלל וגישור גירושין בפרט. דברו איתנו. 

פוסטים אחרונים

גישור גירושין ביבנה

ההחלטה להתגרש אף פעם לא קלה לבני זוג. הסיבה לכך היא שתהליכי גירושין מלווים בחששות רבים וחוסר וודאות. תקופת הזמן שבין ההחלטה להתגרש (של אחד

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן