עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

הסוד הנסתר לגירושים בטוב

מתגרשים? – הסוד להתגרש בטוב.

יש זוגות שמתגרשים בטוב ויש זוגות שמתגרשים ברע. אם תישאלו זוגות בתחילת הדרך של מסע הגירושים איך הם היו מעדיפים שהגירושים שלהם יתנהלו, רובם היו אומרים שהיו מעדיפים גירושים בטוב. יחד עם זאת לצערנו לא מעט מהזוגות נכשלים בכך.

סוד ההצלחה להצלחה בגירושים

אם כך, נשאלת השאלה מהו סוד ההצלחה לגירושים או מהו הסוד להתגרש בטוב?

אז האמת היא שלא מדובר רק בסוד אחד וישנם כמה פרמטרים עיקריים וחשובים להצלחה לגירושים בטוב.

הסוד הראשון להצלחה לגירושים בטוב

הסוד הראשון להצלחה בגירושים הוא תלוי הסביבה הקרובה של כל אחד מבני הזוג שהחליטו להתגרש

כשבני זוג מחליטים להתגרש באופן טבעי כל אחד מהם מתחיל להתייעץ עם סביבתו הקרובה איך הכי נכון לו לפעול. הסביבה הקרובה כוללת חברים קרובים ומשפחה. אין דבר רע בכך – התייעצות לפני מצבים חדשים בחיים היא חשובה. הבעיה היא שלפעמים בני הזוג מתייעצים עם האנשים הלא נכונים שאינם בעלי מקצוע או אינם בזהות אינטרסים עם המבקשים להתייעץ.

כלומר אם אחד מבני הזוג יתייעץ עם חבר/ה שעברו גירושים קשים שהתנהלו בהליכים משפטיים הייעוץ שלהם כנראה יהיה שונה מייעוץ של חבר שעבר גירושים טובים שהתנהלו בהליך של גישור גירושין. הסיפורים שלהם יהיו שונים, החששות שלהם יהיו שונים כמו גם הפחדים והפרספקטיבה שלהם.  

כך גם התייעצויות עם עורכי דין. ישנם עורכי דין שמאמינים בגישה הלוחמנית דורסנית על מנת להשיג כמה שיותר ללקוח שלהם ויש כאלו שינסו לפתור הכל בדרכי שלום ורק אם אין ברירה ייעצו לפנות לדרך המשפטית.

הסוד השני להצלחה בגירושין הוא רמת הביטחון העצמי של כל אחד מבני הזוג.

ביטחון עצמי היא תכונה חשובה לכל תחומי החיים אך כשמדובר בתהליכי גירושין היא חשובה הרבה יותר. הסיבה לכך היא שכשאנשים מקבלים החלטות מתוך מקום של חוסר ביטחון עצמי בדרך כלל התוצאות אינן טובות כפי שיכלו להיות אם היה להם ביטחון עצמי גבוה. כשאדם בלי ביטחון עצמי מקבל עצה שאינה טובה לו יש סבירות גבוה יותר שהוא יקבל אותה. לעומתו אדם עם ביטחון עצמי גבוה יידע ברוב המקרים שמדובר בעצה שאינה טובה לו.

מכאן נשאלת השאלה:

כיצד מפתחים ביטחון עצמי בתהליכי גירושין?

אז כמובן שפיתוח ביטחון עצמי מצריך אימון ועל מנת למצות אותו דרוש תהליך. אגב, תהליך שאנו במרכז מנגישים ללקוחות שלנו ואם אתם מעוניינים בתהליך שכזה פנו אלינו. יחד עם זאת כלל האצבע הוא שידע מביא ביטחון. ככל שאדם יודע יותר הוא יותר בטוח בעצמו. הוא יודע יותר לסנן זוויות מבט שאינן מתאימות לדרך בה הוא רואה את החיים ויודע טוב יותר כיצד הוא רוצה שחייו יראו.

על מנת לפעול ממקום של עוצמה וידע בתהליכי גירושים הבנו במרכז למשפט וגישור גירושין שאנו חייבים לעזור לזוגות בתהליכי גירושין לפתח את הביטחון העצמי שלהם דרך ידע שננגיש להם. זאת הסיבה שכתבנו את הספר "פשוט להתגרש נכון" ואנחנו מנגישים את הספר בחינם. גישה לספר "פשוט להתגרש נכון" תוכלו לקבל מכאן.  

רם שפינר מגשר גירושין ביחד עם הילה הבר מגשרת גירושין כותבי הספר פשוט להתגרש נכון

אנו בטוחים שהמידע שבספר יוכל למזער ולצמצם את הנזקים החמורים, הכלכליים והנפשיים שיכולים להיגרם כתוצאה מחוסר ידע המוביל לחוסר ביטחון עצמי בתהליכי גירושין.

אלו כמובן רק חלק מהפרמטרים וישנם עוד כמה. יחד עם זאת פרמטרים אלו משמעותיים להצלחת התהליך.

השליחות של המרכז לאימון ,גישור גירושין ומשפט

המרכז למשפט וגישור גירושין חרט על דיגלו את המשימה להנגיש בצורה פשוטה וקלה לזוגות שהחליטו להתגרש מידע חינמי רב בנושא גירושין. אנו עושים זאת דרך פרסום מאמרים בבלוג של האתר, סרטוני הדרכה והנגשת אימיילים עם מידע חשוב שנשלח לתיבת המייל.  לא מעט ממאות מינויי האתר שלנו דיווחו שקיבלו תובנות חשובות לתהליך הגירושין שלהם ויישמו אותם בתהליך הגירושים שלהם. וכמובן את התהליכים בפועל: אימון לפיתוח ביטחון עצמי, אימון לשיקום הזוגיות, גישור גירושין, ייעוץ וייצוג משפטי (רק אם אין ברירה)

מאחלים לכם המון בהצלחה.

פוסטים אחרונים

הסכם גירושים תוך שבוע

האם אפשרי להתגרש תוך שבוע זה לא סוד שתהליכי גירושים הם מהאירועים הקשים ביותר שבני האדם עוברים בחייהם הן בהבט הנפשי והן בהבט הכלכלי. ישנם

קרא עוד »

הדרך המחתרתית להתגרש

להתגרש מהר בדרך מחתרתית זה לא סוד שרוב תהליכי הגירושין מלווים בלחץ כבד אותו חווים בני הזוג הן ברמה הנפשית והן ברמה הכלכלית. אחת הסיבות

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן