רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

שיקום זוגיות בבאר שבע

לא מעט זוגות הנמצאים במשבר בזוגיות שלהם מרימים ידיים מהר מידי ומיד פונים לתהליך של גירושין. גירושין שבמקרה הטוב מתנהלים דרך תהליך של גישור גירושין ובמקרה הגרוע גירושין המתנהלים בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. בלא מעט מקרים בני הזוג הנקלעים לקשיים לא באמת מנסים לשקם את הזוגיות שלהם והם חושבים שאם הם לא מסתדרים אז כנראה שהם לא מתאימים לחיות ביחד.

הסיבות הנפוצות לקשיים בזוגיות

קיימות סיבות רבות לקשיים בזוגיות. דוגמאות לכך יכולות להיות:

  1. בגידה של אחד מבני הזוג.
  2. תקשורת לקויה בין בני הזוג.
  3. תחושת חוסר הערכה.
  4. תינוק שנוסף למשפחה.
  5. היעדר קיום יחסי מין.
  6. ועוד…

האמת על זוגות שחיים עשרות שנים יחד

האמת היא שגם זוגות שחיים עשרות שנים ביחד עוברים משברים אך הם מצליחים להתגבר עליהם אם בעצמם או אם בדרך של טיפול זוגי או אימון לשיקום הזוגיות.

אנו במרכז לאימון גישור ומשפט קיבלנו ומקבלים זוגות שגרים בבאר שבע ונקלעו לקשיים שכאלו בזוגיות שלהם. אנו יודעים שהמרחק מבאר שבע אלינו ליהוד אינו עניין של מה בכך, אך אין לנו ספק שהזוגיות של בני הזוג ושימור המשפחה חשוב הרבה יותר ובני זוג שרוצים באמת לנסות לשקם את הזוגיות שלהם לא יפחדו ממרחק זה.

האימון לשיקום הזוגיות שאנו מציעים הוא ממוקד מאד לתושבי באר שבע והסביבה. אנו מציעים לבני הזוג תוכנית של 12 מפגשים שלאחריהם הם מחליטים אם הם רוצים לתת צ'אנס נוסף לזוגיות או להתגרש. גירושין הם אינם הפיתרון האופטימלי אך אם בני הזוג לא מצליחים להסתדר ביניהם לפעמים אין מנוס מתהליך הגירושין. במקרה שהאימון לשיקום הזוגיות לא צולח ובני הזוג מחליטים שהם רוצים להתגרש אנו מתחילים איתם בתהליך של גישור גירושין שיוביל להסכם גירושין או כמו שאנו מעדיפים יותר לקרוא לו "הסכם לשותפות חדשה" בין בני הזוג. אנו עושים הכל שבני הזוג לא יגיעו לבתי המשפט.

אם יש לכם עוד שאלות הקשורות לאימון לשיקום הזוגיות לתושבי באר שבע או גישור גירושין לתושבי באר שבע הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר ונשמח לענות לכם.

פוסטים אחרונים

גישור גירושין ביבנה

ההחלטה להתגרש אף פעם לא קלה לבני זוג. הסיבה לכך היא שתהליכי גירושין מלווים בחששות רבים וחוסר וודאות. תקופת הזמן שבין ההחלטה להתגרש (של אחד

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן