רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

טיפול זוגי ביהוד – להציל את הזוגיות.

אימון לשיקום הזוגיות ביהוד

לא מעט זוגות חווים משברים בחיי הנישואין שלהם. משברים הם חלק מהחיים ואם הם מטופלים נכון ניתן לעבור אותם ואף לפעמים גם לצמוח מהם . לעומתם ישנם משברים שלא מטופלים בצורה מקצועית ומובילים לגירושין. אינני כמובן טוען שכל טיפול זוגי מצליח אבל נתקלתי בלא מעט פעמים בזוגות שכמעט הרימו ידיים ורצו להתגרש אך משהו בלב אמר להם בוא ניתן עוד צ'אנס אחד לפני ההחלטה והצ'אנס הזה הציל להם את הנישואין.

הגיעו אלינו למרכז לאימון זוגי גישור גירושין ומשפט ביהוד לא מעט זוגות שכבר חשבו שהם חייבים להתגרש אך דרך תהליך האימון לשיקום הזוגיות שינו את דעתם והחליטו להישאר יחד. הזוגות החליטו להישאר יחד לא מתוך פשרה אלא מתוך הבנה שלא שווה להם לוותר על מה שיש להם יחד, מתוך הבנה של הצד השני, מתוך הבנה שלא תמיד המחשבות שלהם לגבי העבר היו נכונות ומתוך שינוי דפוסי המחשבה והפעולה.

כשהקסם הזה קורה אין מאושר מאיתנו.

על תהליך האימון לשיקום הזוגיות אתם מוזמנים ללמוד מכאן

אימון אישי לשיקום הזוגיות

ישנם גם מקרים שבני זוג אינם מסתדרים וחווים משברים ורוצים להגיע לטיפול זוגי או אימון לשיקום הזוגיות אך הצד השני אינו רוצה להגיע. במצבים כאלו אנו מציעים אימון אישי לשיקום הזוגיות. אז נכון, המצב האופטימלי הוא אכן ששני בני הזוג מגיעים לטיפול הזוגי אבל ניתן גם לשנות את המציאות על ידי שינוי פעולות של רק אחד מבני הזוג. זאת ועוד לפעמים כשאחד מבני הזוג הולך בפועל לטיפול ואימון ובן או בת הזוג רואים זאת קיים סיכוי שהם ישנו את דעתם בהמשך ויסכימו להגיע ולהיות חלק מהטיפול הזוגי.

כך או כך, אם הנישואים חשובים לכם ואתם רוצים לתת להם עוד צ'אנס אמיתי חשוב שתגיעו לפגישת אימון להבין אם קיים סיכוי להצלת הנישואין והזוגיות שלכם.

על תהליך האימון האישי לשיקום הזוגיות אתם יכולים ללמוד בלחיצה כאן.

טיפול זוגי בבקעת אונו והסביבה

המרכז לאימון זוגי, גישור גירושין ומשפט ממוקם ביהוד ונותן מענה רחב של שירותים לתושבי בקעת אונו והסביבה. שירותי המרכז הם אימון לשיקום הזוגיות, גישור גירושין וייעוץ וייצוג משפטי.

חזון המרכז הוא לעזור לכל זוג להבין איך הכי טוב לו לפעול בתוך המציאות הספציפית של חייו והכי חשוב להגיע להסכמות בעניין מבלי להגיע לערכאות משפטיות יקרות מיותרות ופוגעניות בילדים ובהורים.

ליווי זוגות בגירושין
רוצים לתת עוד צ'אנס לזוגיות? דבר איתי

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן