רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

גישור גירושין שלא מסתיים בגירושין

האם כל גישור גירושין מסתיים בגירושין?

כשבני זוג מחליטים להתגרש ומתחילים הליך של גישור גירושין/גירושים איתנו אנחנו בודקים איתם האם יש סיכוי לשקם את הזוגיות ביניהם. רק אם אנחנו משתכנעים שאין סיכוי לשיקום הזוגיות אנחנו מתחילים בתהליך גישור הגירושין או כמו שאנחנו יותר אוהבים לקרוא לו "גישור לשותפות חדשה".

גם להסכם הגירושין אנחנו קוראים "הסכם לשותפות חדשה" מאחר ומבחינתינו בני הזוג ממשיכים להיות בשותפות על גידול הילדים המשותפים שלהם.

במרכז לאימון זוגי, גישור גירושין ומשפט אנחנו גם מנגישים ליווי לזוגות שלא בטוחים אם הם רוצים להתגרש או להישאר ביחד, אך המילה גירושין עולה ביחסים ביניהם מפעם לפעם. אנו עושים זאת דרך תהליך של אימון לשיקום הזוגיות ב 12 מפגשים ממוקדים (שאתם יכולים ללמוד עליו יותר בלחיצה כאן), שלאחריהם בני הזוג מקבלים את ההחלטה האם להישאר ביחד (שלום בית) או להתגרש דרך גישור גירושין ולא בבתי המשפט. Win-Win. ישנה גם אפשרות להסכם שלום בית ולחילופין גירושין שאתן יכולים ללמוד עליו יותר לעומק מכאן.

כך אנו עוזרים לבני הזוג להתקדם בחייהם. אנו מודעים לעובדה שלא מעט זוגות עומדים במקום, ונמצאים במצב של חוסר אונים. לפעמים, בני הזוג אינם עושים לשנות את המציאות שהם חיים למרות שהם אינם מאושרים בחייהם. הסיבה לכך הם חששות פחדים . במרכז לאימון זוגי, גישור גירושין ומשפט אנו נותנים בית אחד לבני הזוג בו הם יקבלו החלטות שיעזרו להם להתקדם (לשיקום הזוגיות או לגישור גירושין) בחייהם. לפעמים בני זוג אינם מבינים שעמידה במקום היא בעצם הליכה אחורה והם מאבדים שנים רבות מחייהם שאינם מאושרים בהם. בגישתינו החיים קצרים וצריך להנות כמה שיותר מהם.

כבר בתחילת המפגש איתנו עם בני הזוג (בין אם מדובר בהליך של גישור גירושין ובין אם מדובר באימון לשיקום הזוגיות) אנחנו מסבירים לבני הזוג שהמטרה בתהליך היא לשפר את איכות חייהם. אנחנו מסבירים ומדגישים שאין החלטה שהיא לא נכונה או נכונה בכלליות, אלא יש החלטה שהיא טובה להם בצורה ספציפית בנקודת הזמן שהם נמצאים. אנו מסבירים לבני הזוג, שגם אם הם יחליטו להתגרש אין מדובר בכישלון שלהם וחוסר יכולת לקבל החלטות טובות אלא להיפך. גם ההחלטה שלהם להתחתן בעבר הייתה נכונה לאותה תקופת זמן וגם ההחלטה להתגרש נכונה לתקופה הנוכחית.

ליווי זוגות בגירושין
אימון לשיקום הזוגיות ב 12 מפגשים

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן