רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

גישור גירושין ביבנה

ההחלטה להתגרש אף פעם לא קלה לבני זוג. הסיבה לכך היא שתהליכי גירושין מלווים בחששות רבים וחוסר וודאות. תקופת הזמן שבין ההחלטה להתגרש (של אחד מבני הזוג או שניהם) ועד ההגעה להסכם גירושין חתום המקבל תוקף של פסק דין בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני היא תקופה מורטת עצבים למשפחה כולה להורים ולילדים. בלא מעט מקרים מצב זה של חוסר וודאות גורם למצב הרגשי של בני הזוג להיות מעורער ולפעמים לפעול בדרך שאינה מיטיבה עימם.

כאשר מעורבים ילדים בגירושין המצב הופך להיות מסובך עוד יותר. לילדים יש סנסורים מפותחים מאד והם מרגישים שההורים עוברים תקופה לא פשוטה. המצב הזה בדרך כלל מכניס אותם לחרדות והבית נהיה מקום שלא תמיד נעים להיות בו כשהבית צריך להרגיש להרגיש לילדים המקום הבטוח ביותר.

זו הסיבה שתקופת הגירושין היא התקופה שההורים צריכים לגלות יתר גדלות נפש ולהבין שלפעולות שהם יבחרו לעשות תהיה השלכה ישירה על הילדים. הורים שנגררים להליך גירושין משפטי בדרך כלל יסלימו את המצב הנפשי של ילדיהם. הסיבה לכך שהליך גירושין משפטי בדרך כלל מאופיין בכך שכל צד מבני הזוג משחיר את ההורה השני על מנת לזכות ביותר נקודות זכות מול בית המשפט. בהליך גירושין שמתקיים בתהליך גישור גירושין הנזקים קטנים באופן משמעותי כמו גם ההוצאה הכספית של ההורים.

חשוב לזכור, במלחמה כמו במלחמה גם אם מנצחים תמיד יהיו פצועים. הבעיה היא שבמלחמות גירושין משפטיים הפצועים הם הילדים. לפציעות הנפשיות של הילדים בתהליכי גירושין יש השלכות מרחיקות לכת שההורים לא תמיד לוקחים בחשבון.

גישור גירושין ביבנה

זו הסיבה שאנו החלטנו לעשות מעשה ולכתוב את הספר "פשוט להתגרש נכון" . ספר הדרכה שינגיש לזוגות שמחליטים להתגרש ללמוד איך להתגרש נכון ובמינימום נזקים כלכליים ונפשיים לעצמם ולילדיהם. המטרה שלנו היא שכל זוג שחי בישראל ומחליט להתגרש שיקרא את הספר הזה ולכן אנו מנגישים אותו גם לכם תושבי יבנה.

קיבלנו אין ספור הודעות מבני זוג שקראו את הספר שאמרו לנו שהספר נתן להם כלים מחשבתיים כיצד נכון להתנהל בתהליך הגירושין שלהם והם יישמו אותם בתהליך הגירושין שלהם ובצורה זו הילדים שלהם והם נפגעו פחות כלכלית ונפשית מתהליך מורכב זה.

מזמינים אתכם לקבל את הספר ללא עלות בלחיצה כאן או על התמונה למטה.

פשוט להתגרש נכון ללא עלות
ספר ההדרכה פשוט להתגרש נכון ללא עלות

פוסטים אחרונים

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן