רם שפינר מאמן ומגשר גירושין, עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר מגשרת גירושין

המחיר הבלתי מדובר של הגירושין

המחיר הכבד של גירושין משפטיים

יש זוגות שלא מצליחים להגיע להסכמות בתהליך הגירושין שלהם ונגררים להליך גירושין משפטי. לאחר שהם "מבלים" קצת זמן בבית המשפט הם מבינים שזה לא המקום האידאלי לנהל את הגירושין שלהם. יחד עם זאת יש שאומרים: "אני כבר שילמתי כל כך הרבה אז אין לי מה להפסיד ואמשיך בהליך המשפטי".

אך האם זה נכון?

האם באמת אין מה להפסיד בכל נקודה שההליך המשפטי מתמשך? התשובה לדעתינו ממש לא והנה ההסבר שלנו.

איך נכון לנהל תהליך גירושין

גם אם נגררתם להליך גירושין משפטי דעו לכם שאין זה אומר שאתם צריכים לסיים אותו בבית המשפט. בכל נקודת זמן שתצליחו להגיע להסכמות דרך הידברות וגישור יש לכך ערך חשוב להמשך חייכם ובעיקר לילדכם. אם אתם מאלו שהגיעו לפוסט הזה לפני קבלת ההחלטה האם לפנות להליך גירושין משפטי או לבחור בתהליך של גישור גירושין אז ברכותיי. באתר זה תוכלו לקבל מידע רב שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לכם איך לנהל את תהליך הגירושין שלכם בצורה חכמה עם מינימום נזקים כלכליים ונפשיים לכם ולילדים שלכם.

אם יש לכם שאלות נוספות הנוגעות לתהליך הגירושין אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ונשמח לענות לכם בשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות. במרכז לאימון זוגי, גישור גירושין ומשפט אנחנו נותנים מענה רחב במגון תחומים הקשורים לאתגרים שעוברים בני הזוג.

בנוסף אנחנו מזמינים אתכם להוריד בחינם את הספר " פשוט להתגרש נכון" בלחיצה כאן . מאות זוגות שהיו לפני קבלת ההחלטה של הגירושין קראו אותו ודיווחו לנו שבעקבות קריאת הספר הם קיבלו תובנות רבות שעזרו להם לנהל את תהליך הגירושין שלהם בצורה טובה יותר.

זיכרו – גישור גירושין שומר עליכם ועל ילדכם כלכלית אך בעיקר נפשית! אנחנו כאן בשביל להזכיר לכם את זה ואם אתם מתקשים לעשות זאת לבד נשמח לעזור לכם.

פוסטים אחרונים

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה

קרא עוד »

אימון אישי למתגרשים

חשיבות תהליך האימון האישי בתהליך הגירושין תקופת הגירושים היא בין התקופות הקשות ביותר שחווה נפש האדם. באופן טבעי זו תקופה שמלווה בהרבה מאד חששות, אי

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן