עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

מדריך חובה לכל מתגרש ומתגרשת

איך לפעול אם החלטתכם להתגרש אינה סופית

אם אתם מרגישים שאתם נמצאים בזוגיות שאתם כבר לא רוצים להיות בה והחלטתם להתגרש, זה מה שאנחנו ממליצים לכם לעשות:

אם החלטתכם להתגרש אינה סופית ויש לכם עוד אמונה קטנה בפנים שהזוגיות הזאת יכולה לעבוד קחו לכם איש מקצוע שיעזור לכם לנסות לשקם את הזוגיות. אתם יכולים לבחור באימון זוגי, טיפול זוגי או כל דרך שאתם תרגישו בה בנוח. בלחיצה כאן תוכלו ללמוד על תהליך האימון הזוגי.

אם אתם בוחרים באפשרות הזאת תהיו ישרים עם עצמכם ותנו לטיפול הזוגי/אימון זוגי צ'אנס אמיתי ולא רק כזה שמסמנים עליו "וי". כלומר, תתמסרו למטפל/ת או למאמן/נת ושתפו איתם פעולה באופן מלא. אם לא זה יהיה סתם בזבוז של זמן וכסף.

איך לפעול אם החלטתכם להתגרש היא סופית

אם אתם אחרי טיפול זוגי שלא צלח או לא רוצים לעבור טיפול זוגי/אימון זוגי כי החלטתכם להתגרש היא סופית אתם חייבים ללמוד איך לפעול נכון בתהליך הגירושין. אתם חייבים את זה לא רק לעצמכם, אלא בעיקר לילדים שלכם. לפעול נכון משמעותו לפעול בצורה כזאת שלגירושים שלכם יהיו מינימום נזקים כלכליים ובעיקר נפשיים לכם ולילדכם.

חלק מהזוגות שמתגרשים חושבים שההחלטה להתגרש אומרת עליהם שהם כישלון ושהם לא יודעים לקבל החלטות נכונות כי הנישואים שלהם מתפרקים. אין הדבר כך בהכרח. בלא מעט מקרים גם ההחלטה להתחתן וגם ההחלטה להתגרש הם החלטות טובות לאותה תקופת זמן שנלקחה ההחלטה.

אם החלטתם להתגרש אתם צריכים לדעת איך פועלים נכון כשרוצים להתגרש? איך לא נופלים למלכודות שמחכות לאורך הדרך? ויש לא מעט! איך ממזערים את הנזקים הכלכליים? איך ממזערים את הפגיעה הנפשית בילדים? ועוד הרבה נושאים שתתקלו בהם בפעם הראשונה.

במיוחד בשביל זה הכנו במרכז לאימון זוגי, גישור גירושין ומשפט מדריך למתגרש שהוא חובה.  למדריך קראנו "פשוט להתגרש נכון".  מאות זוגות כבר קראו את המדריך ולא מעט זוגות דיווחו לנו שהמדריך עזר להם בתהליך הגירושין שלהם, מנע מהם לעשות טעויות, נתן להם תובנות חשובות לתהליך ובעיקר עזר להם לשמור נפשית על הילדים שלהם בתהליך המורכב של הגירושין.

פשוט להתגרש נכון ללא עלות
ספר ההדרכה פשוט להתגרש נכון ללא עלות

חשוב לזכור שהתקופה מההחלטה להתגרש ועד הגירושין בפועל הן בין התקופות המטלטלות ביותר בחיי האדם. זוהי תקופה שמלווה בחוסר וודאות גדול, פחדים שעולים ותקופה שבא נדרשים לקבל המון החלטות שישפיעו על עתיד כל המשפחה כולה.

זוהי תקופה שידע הוא מצרך חשוב על מנת לצלוח את התקופה המאתגרת הזאת.

במדריך אתם תגלו איך להתגרש במינימום נזקים כלכליים ונפשיים לכם ובעיקר לילדים שלכם. עוד תגלו איך לא ליפול למלכודות שמחכות להם בתהליך. תגלו ממי שווה לקבל עצות וממי עדיף שלא.

את המדריך תוכלו להוריד מכאן או על לחיצה על תמונתו. מאחלים לכם המון בהצלחה ואתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה העולה לכם בעניין הגירושין.

פוסטים אחרונים

להתגרש מבלי לפגוע בילדים

גירושין עם ילדים גירושין הם תהליך קשה ורגשי, במיוחד כאשר מעורבים ילדים. חשוב לקחת בחשבון את טובת הילדים בעת גירושין. משמעות הדבר היא התנהלות מתורבתת

קרא עוד »

להתגרש חכם ובמהירות

להתגרש בצורה חכמה גירושין הם אף פעם לא תהליך קל ולהחלטות שתקבלו במהלך תהליך הגירושין יכולות להיות השפעה מתמשכת על הכספים, הרווחה הנפשית ורווחת ילדיכם.

קרא עוד »

הדרך להתגרש נכון

פשוט להתגרש בטוב גירושין הם לרוב תהליך קשה שעלול לגבות מחיר כלכלי ורגשי משני הצדדים המעורבים. עם זאת, בעזרת גישור גירושין והסכם גירושין מקיף ניתן

קרא עוד »

להתגרש בחוכמה

להתגרש בלי לפגוע בטובת הילדים גירושין הם החלטה שקשה לקבל, וכשההחלטה להתגרש כבר מתקבלת יכול להיות קשה עוד יותר לדאוג לכך שתהליך הגירושין יעשה בצורה

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן