עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

הזמן הנכון לגירושין

אף פעם אין טיימינג טוב להודיע לצד השני על הרצון לפרק את הזוגיות…עם זאת, כדי להביא את הצד השני לשאוף לסיים את הקשר בצורה הטובה ביותר, באמצעות הליך של גישור גירושין (ולא הליך גירושין משפטי), ישנה חשיבות מכרעת לבחירת המילים הנכונות בשיחת הפרידה. נסו את כללי האצבע הבאים:

  1. הימנעו מהאשמת הצד השני בכישלון מערכת היחסים.
  2. העדיפו תקשורת בונה ומקרבת, המתמקדת בפרידה כאלטרנטיבה הטובה ביותר עבור הצדדים והילדים.
  3. זכרו שבכל תרחיש גישור גירושין הוא האופציה העדיפה ביותר על הליך גירושין משפטי.
  4. נסו לקרב ככל הניתן את הצד השני לבחור בגישור שיאפשר לכם לסגור את הפרק הנוכחי בכמה שפחות נזקים כלכליים ונפשיים לכם וילדכם.

כמובן שאלו טיפים על קצה המזלג אך אם תכנסו לסרטוני הוידאו שלנו מכאן תוכלו ללמוד עוד הרבה.

אם אתם מרגישים שאתם בשלים לתהליך של גישור גירושין צרו איתנו קשר ונעזור לכם לצלוח את התקופה המאתגרת הזאת במינימום נזקים. מרגישים שעוד מוקדם לכם – הכל בסדר. מוזמנים ללחוץ כאן ולקבל בחינם את המדריך "פשוט להתגרש נכון"

בכל מקרה המון בהצלחה!

פוסטים אחרונים

להתגרש מבלי לפגוע בילדים

גירושין עם ילדים גירושין הם תהליך קשה ורגשי, במיוחד כאשר מעורבים ילדים. חשוב לקחת בחשבון את טובת הילדים בעת גירושין. משמעות הדבר היא התנהלות מתורבתת

קרא עוד »

להתגרש חכם ובמהירות

להתגרש בצורה חכמה גירושין הם אף פעם לא תהליך קל ולהחלטות שתקבלו במהלך תהליך הגירושין יכולות להיות השפעה מתמשכת על הכספים, הרווחה הנפשית ורווחת ילדיכם.

קרא עוד »

הדרך להתגרש נכון

פשוט להתגרש בטוב גירושין הם לרוב תהליך קשה שעלול לגבות מחיר כלכלי ורגשי משני הצדדים המעורבים. עם זאת, בעזרת גישור גירושין והסכם גירושין מקיף ניתן

קרא עוד »

להתגרש בחוכמה

להתגרש בלי לפגוע בטובת הילדים גירושין הם החלטה שקשה לקבל, וכשההחלטה להתגרש כבר מתקבלת יכול להיות קשה עוד יותר לדאוג לכך שתהליך הגירושין יעשה בצורה

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן