עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

הדרך להתגרש נכון

פשוט להתגרש בטוב

גירושין הם לרוב תהליך קשה שעלול לגבות מחיר כלכלי ורגשי משני הצדדים המעורבים. עם זאת, בעזרת גישור גירושין והסכם גירושין מקיף ניתן להגיע להסכם העונה על צרכי שני הצדדים תוך צמצום ההוצאות וצמצום הפגיעה בילדים.

גישור גירושין הוא דרך מצוינת להגיע להסכם גירושין המבוסס על הבנה בין שני הצדדים. גישה זו מאפשרת שליטה רבה יותר על תנאי ההסכם ומבטיחה ששני הצדדים מרוצים מהתוצאה. יתר על כן, על ידי שימוש בגישה זו, זוגות יכולים להימנע ממאבקים יקרים בבית המשפט ולהתמקד במקום זאת במציאת פתרונות שיועילו לשניהם בטווח הארוך. בני זוג שהחליטו להתגרש חייבים להבין שאם הם לא יגיעו להסכמות בעצמם סביר להניח שיגררו להליך משפטי ארוך ופוגעני שיפגע בהם קשה כלכלית ובעיקר נפשית. הליך משפטי יכול לקחת שנים רבות ויש בו עלויות מטורפות שיכולות להגיע לכמה מאות אלפי שקלים לכל צד! לעומתו הליך של גישור גירושין יעלה בסביבות 10,000 עד 15,000 ש"ח לשני הצדדים יחד.

הדרך לגירושין בטוב

גירושין הוא תהליך קשה עבור שני הצדדים המעורבים. זה יכול להיות יקר ולוקח זמן, אבל זה לא חייב להיות ככה. גישור גירושין מהווה אלטרנטיבה להליכי גירושין מסורתיים המאפשרת לזוגות להגיע להסכמה העונה על צרכי שני הצדדים מבלי לרושש את עצמם ולפגוע בהם ובילדיהם נפשית. באמצעות הסכמי גירושין מקיפים יכולים בני זוג לנהל משא ומתן על הסכם גירושין המבוסס על הבנה וכבוד הדדי, תוך צמצום הוצאות וזמן רעיל בבית המשפט. בעזרת מגשרי גירושין מנוסים יכולים בני זוג להגיע להסכם גירושין מבוסס תקשורת אשר עונה על צרכיהם האישיים תוך חיסכון כספי לטווח הארוך.

להתגרש במינימום הוצאות

גירושין יכול להיות תהליך קשה ויקר, אבל יש דרכים להוזיל אותו. גישור גירושין הוא אחת הדרכים המשתלמת ביותר להתגרש במינימום הוצאות. תהליך של גישור גירושין מאפשר לשני הצדדים להגיע להסכם גירושין מקיף העונה על הצרכים של שני הצדדים מבלי לעבור הליך משפטי ארוך.

גישור הוא תהליך המתמקד בהבנה ובפשרה בין שני הצדדים. באמצעות תהליך זה, זוגות יכולים ליצור הסכם העונה על צרכיהם האישיים ומבטיח כי נכסיהם מחולקים בצורה הוגנת. גישה זו מסייעת לזוגות להימנע מעמלות ליטיגציה יקרות ומבטיחה שהם מקבלים את התוצאה הטובה ביותר מהגירושין שלהם.

על מנת לקבל במתנה את המדריך "פשוט להתגרש נכון" לחצו כאן. אין לנו ספק שהמדריך יעזור לכם כמו שעזר למאות אנשים שכבר קראו אותו.

פוסטים אחרונים

הסכם גירושים תוך שבוע

האם אפשרי להתגרש תוך שבוע זה לא סוד שתהליכי גירושים הם מהאירועים הקשים ביותר שבני האדם עוברים בחייהם הן בהבט הנפשי והן בהבט הכלכלי. ישנם

קרא עוד »

הדרך המחתרתית להתגרש

להתגרש מהר בדרך מחתרתית זה לא סוד שרוב תהליכי הגירושין מלווים בלחץ כבד אותו חווים בני הזוג הן ברמה הנפשית והן ברמה הכלכלית. אחת הסיבות

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן