עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

להתגרש חכם ובמהירות

להתגרש בצורה חכמה

גירושין הם אף פעם לא תהליך קל ולהחלטות שתקבלו במהלך תהליך הגירושין יכולות להיות השפעה מתמשכת על הכספים, הרווחה הנפשית ורווחת ילדיכם. עם זאת, ישנם דרכים אותם תוכלו ללמוד על מנת למזער את הנזקים למינימום ואולי אף להפוך את המשבר להזדמנות. כן, זה יצריך מכם לשים את האגו בצד עד כמה שניתן, לראות את התמונה הגדולה ולדעת למי להקשיב ולמי לא. בעזרת הגישה וההכוונה הנכונים תוכלו למזער את נזקי הגירושין הן לעצמכם והן לילדיכם.

אנחנו במרכז לגישור גירושין ומשפט מעניקים לכל מבקרי האתר שלנו במתנה את המדריך "פשוט להתגרש נכון" שילמד כיצד לעבור את תהליך הגירושין במינימום נזקים נפשיים וכלכליים לבני הזוג וילדיהם. המדריך "פשוט להתגרש נכון" גם נועד לעזור לזוגות לדעת איך להתנהל עם ילדיהם לאורך התהליך, כמו גם ילמד מה צריך לעשות על מנת להבטיח שכל צד יקבל את חלקו ההוגן בנכסים מהנישואים.

איך למזער את הטראומה המשפחתית בתהליכי גירושין

כאמור, גירושין הם אף פעם לא קלים, אבל יש דרכים למזער את הנזקים בצורה משמעותית על מנת שהגירושין לא יהפכו לחוויה טראומטית עבור כל המעורבים. במדריך "פשוט להתגרש נכון" אנחנו חולקים את כל המשאבים והידע הדרושים לזוגות ששוקלים להתגרש. הידע שאנו חולקים במדריך פשוט להתגרש נכון עוזר לבני הזוג להבין את טובת ילדיהם, כולל כמה זמן עליהם לבלות איתם וכיצד לחלק נכסים בצורה הוגנת.

להתגרש זה תהליך קשה וללא הכוונה נכונה הוא יכול להיות אף קשה מאד. גירושין הופכים להיות מאתגרים יותר במיוחד כשיש לבני הזוג ילדים משותפים. עם זאת, ישנן דרכים למזער את הטראומה הכלכלית והנפשית הן עבורכם והן עבור ילדיכם. תהליך של גישור גירושין עוסק במציאת הדרך הנכונה לגירושין שתבטיח גם את טובת בני הזוג וגם טובת הילדים. באמצעות גישור, תקשורת נכונה והבנה של מה הכי טוב לכל המעורבים, אפשר להתגרש בצורה חכמה עם מינימום נזקים לבני הזוג והכי חשוב- לילדים שלהם. בתהליך גישור הגירושין מדברים על הכל ויוצרים תקשורת ובונים את הנוסחה הנכונה בה כל הורה ישהה עם הילדים. בתהליך גישור גירושין בונים הסכם חלוקת רכוש הוגן עבור כל הצדדים המעורבים.

איך למזער את ההוצאות הכספיות בגירושין?

גירושין יכולים להיות אחת החוויות הקשות ביותר עבור משפחה. תהליך הגירושין מלווה לעתים קרובות בלחץ כלכלי, סערה רגשית וחרדה לגבי העתיד. בהבט הכלכלי בני הזוג חייבים להבין את המשמעויות של הליך גירושין משפטי ולהימנע ממנו ככל הניתן. כמובן שלא בכל מחיר אבל כן להבין את המשמעויות לעומקם אם פונים לאפיק זה. בני הזוג חייבים להבין שהליך גירושין משפטי יעלה לכל אחד מבני הזוג מאות אלפי שקלים וייקח שנים, יפגע כלכלית ונפשית בעצמם ובילדיהם. לעומת זאת הליך גירושין בתהליך של גישור גירושין יכול להסתיים תוך שבועות קצרים יעלה לשני בני הזוג כ -10,000 שקלים במקומות הזולים ועד 25,000 ש"ח במקומות היקרים יותר. אך יותר חשוב ימנע נזקים נפשיים להורים ולילדים. זו הסיבה שאם לפעמים מתגלים פערים בגישור שלא נסגרים וכל אחר מתבצר בעמדתו חשוב שבני הזוג יזכרו מה מחכה להם אם יפנו לבית המשפט.

בהצלחה רבה

פוסטים אחרונים

הסכם גירושים תוך שבוע

האם אפשרי להתגרש תוך שבוע זה לא סוד שתהליכי גירושים הם מהאירועים הקשים ביותר שבני האדם עוברים בחייהם הן בהבט הנפשי והן בהבט הכלכלי. ישנם

קרא עוד »

הדרך המחתרתית להתגרש

להתגרש מהר בדרך מחתרתית זה לא סוד שרוב תהליכי הגירושין מלווים בלחץ כבד אותו חווים בני הזוג הן ברמה הנפשית והן ברמה הכלכלית. אחת הסיבות

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן