עורך דין ומגשר אורי דון יחייא, הילה הבר ורם שפינר מגשרי גירושין

להתגרש חכם ובמהירות הבזק

הנוסחה לגירושין במהירות הבזק

גישור גירושין הוא תהליך שמאפשר לזוגות להיפרד בדרך מכובדת . גישור גירושין הוא אלטרנטיבה לתהליך הליטיגציה המסורתי בו כל אחד מבני הזוג בוחר לעצמו עורך דין שמייצג אותו בבית משפט. הליך גירושין משפטי הוא ארוך יקר ופוגעני להורים ובעיקר לילדים. בהליך גירושין משפטי כל צד זורע רפש על הצד השני על מנת להקצין את המצב ובכך לנסות להשפיע על השופט כמה הצד השני לא בסדר.

לעומת זאת בתהליך גישור הגירושין בני הזוג שוכרים מגשר או מגשרת לשניהם שעובדים איתם בהידברות ובתקשורת בונה ומנסים להביא אותם להסכמות. חשוב לזכור, מגשר או מגשרת גירושין הינם צד שלישי נייטרלי ומטרתם להגיע להסכם גירושין שמקובל על שני בני הזוג על נושאים הקשורים להפרדתם: רכוש, זמני שהות עם הילדים, מזונות והסדרת הגט.

להתגרש תוך שבועיים

בתהליך של גישור גירושין זוגות יכולים להתגרש תוך שבועיים ולצאת לדרך חדשה. כן, היו לנו זוגות שהגיעו להסכמות גם בפחות זמן מזה. לא בכל המקרים זו הדרך הטובה להתגרש אבל אם בני הזוג מחוייבים ורוצים בזה זה אפשרי. בהליך גירושין משפטי אין הדבר אפשרי. בדר"כ לדיון הראשון מגיעים הצדדים רק לאחר מספר חודשים לאחר שהגישו את התביעה. תהליך הגירושין מחולק ל 4 תיקים: מזונות, זמני שהות, חלוקת רכוש וגט. כל תיק לוקח חודשים רבים ובמקרים רבים גם שנים.

יתרונות גישור הגירושין

כמגשרי גירושין שנים ארוכות וככאלו שעזרנו למאות זוגות להגיע להסכם גירושין בצורה מהירה וחכמה אנחנו משתפים אתכם ביתרונות המרכזיים של התהליך על מנת שתוכלו לקבל בעצמכם את ההחלטה הנכונה לכם איך אתם רוצים להתגרש. הנה כמה מהסיבות למה גישור גירושין עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורכם:

  1. שליטה: בגישור גירושין, יש לבני הזוג אפשרות לקבל שליטה גבוהה יותר על תוצאת הגירושים שלהם. במקום להשאיר החלטות חשובות בידי שופט, אתם עובדים יחד כדי להגיע להסכם המותאם למצב הייחודי שלכם.
  2. סודיות: הגישור הוא תהליך פרטי, שפירושו המידע האישי והדיונים שלכם נשמרים בסודיות. זה עשוי להיות חשוב במיוחד אם יש לכם נושאים רגישים שאתם לא רוצים לחשוף לציבור.
  3. עלות: תהליך גישור הגירושין זול יותר בהרבה מהליטיגציה. במקום לשלם על שירותי עורכי דין ובתי משפט, אתם משלמים רק על התוצאה הסופית של הגישור. זה יכול להיות חסכוני יותר עבורכם בסופו של דבר.
  4. זמן: הגישור עשוי להיות יעיל יותר ומהיר יותר מהליטיגציה. במקום לצפות למשך חודשים או אפילו שנים עד שהתיק שלכם מגיעה למשפט, הגישור מאפשר לכם להגיע להסכם במהירות הבזק.

בסופו של דבר, גישור גירושין זו האפשרות הטובה יותר עבורכם אם אתם מחפשים דרך שלווה וחכמה יותר להיפרד. זה מאפשר לכם לשמור על שליטה יותר על התהליך ולקבל את התוצאות המתאימות למצב הייחודי שלכם. בנוסף, הגישור יכול לחסוך לכם זמן וכסף, ולסיים את הפרידה שלכם בצורה יעילה ובסוף הסוף, באופן שיאפשר לכם להתמודד עם העתיד בצורה טובה יותר לכם ובעיקר לילדים שלכם.

המון בהצלחה!

פוסטים אחרונים

הסכם גירושים תוך שבוע

האם אפשרי להתגרש תוך שבוע זה לא סוד שתהליכי גירושים הם מהאירועים הקשים ביותר שבני האדם עוברים בחייהם הן בהבט הנפשי והן בהבט הכלכלי. ישנם

קרא עוד »

הדרך המחתרתית להתגרש

להתגרש מהר בדרך מחתרתית זה לא סוד שרוב תהליכי הגירושין מלווים בלחץ כבד אותו חווים בני הזוג הן ברמה הנפשית והן ברמה הכלכלית. אחת הסיבות

קרא עוד »

ספר מקיף ופרקטי העונה על שאלות רבות בתהליכי גירושין: איך לשמור על עצמכם ועל ילדכם כלכלית ונפשית? כמה באמת עולה להתגרש? כמה זמן לוקח להתגרש? איך לחשב מזונות? איך להתמודד עם חילוקי דעות? והכי חשוב איך להתגרש נכון!

דילוג לתוכן